reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Moj dzisiejszy patent na wyjście do biedronki 596982DF-B3E9-489F-A6C2-142FC0DCF92D.jpeg
 
Kochane wiele z Was pisało o pojawiających się zaparciach. A czy któraś z Was, tak jak ja, ma odwrotny problem? Ogólnie zawsze często chodziłam do toalety i teraz to się nie zmieniło i co któryś dzień zdarza się lekka biegunka [emoji849] Kto też tak ma, łapka w górę...

A poza tym powoli po 8 tygodniach wraca mi chęć do mięsa, przynajmniej będę miała trochę bardziej rozbudowane menu.
Mam niestety ta samą przypadłość, nawet zaczęłam się obawiać że coś złego się dzieje bo nigdy tak często biegunek nie miewałam, tłumaczę to sobie trochę tym że jem owoce i warzywa w ogromnej ilości bo tylko to jem że smakiem. A mięso oj na samą myśl mnie mdli.
Cudowna Ta Twoja kruszynka,aj nie mogę się doczekać pierwszego USG.
 
Noooo mega. Niedawno 12 cm pływało mi w brzuchu a teraz robi awanturę w sklepie [emoji1787]

U nas w sklepie jest płac zabaw i chowanie się i uciekanie. Mega frajdę z tego sobie robi. Teraz ciężki czas będzie kiedy teoretycznie nie można ciężkiego nosić a tu taki klocek 15 kg i jeszcze do tego wiercący się[emoji85]

Właśnie czy wy tez patrzycie na to żeby nie podnosić ciężkiego. Bo przy dwu latku nie da się żeby go nie podnosić [emoji85]
 
U nas w sklepie jest płac zabaw i chowanie się i uciekanie. Mega frajdę z tego sobie robi. Teraz ciężki czas będzie kiedy teoretycznie nie można ciężkiego nosić a tu taki klocek 15 kg i jeszcze do tego wiercący się[emoji85]

Właśnie czy wy tez patrzycie na to żeby nie podnosić ciężkiego. Bo przy dwu latku nie da się żeby go nie podnosić [emoji85]
Ja się staram nie podnosić i poprostu kucam i przytulam. Czasem trzeba, wiadomo :) ale zazwyczaj mówię 'jak chcesz na rączki to idź do taty' i idzie :)
Dzisiaj nam taką awanturę w sklepie zrobił że chyba cała galeria Mokotów słyszała [emoji85] ie generalnie jest kochany, zaczęła się faza na 'cio tio jest?' [emoji2956]
 
reklama
U nas w sklepie jest płac zabaw i chowanie się i uciekanie. Mega frajdę z tego sobie robi. Teraz ciężki czas będzie kiedy teoretycznie nie można ciężkiego nosić a tu taki klocek 15 kg i jeszcze do tego wiercący się[emoji85]

Właśnie czy wy tez patrzycie na to żeby nie podnosić ciężkiego. Bo przy dwu latku nie da się żeby go nie podnosić [emoji85]
Ja w drugiej ciazy do konca starszaka nosilam, ale u mnie obie ciaze bezproblemowe. Mam nadzieje, ze ta tez taka bedzie, bo mam co nosic[emoji85]
 
Do góry