reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Przed badaniem to tylko woda.

Ja tam bym się ucieszyła z bliźniąt. Mam dzieciaczki z bardzo małą różnicą wieku i kolorowo nie było. Porównywałam z koleżanką, która miała bliźnięta i ona chyba miała łatwiej!
A poza tym dwojeczka za jednym porodem [emoji6]
 
Przed badaniem to tylko woda.

Ja tam bym się ucieszyła z bliźniąt. Mam dzieciaczki z bardzo małą różnicą wieku i kolorowo nie było. Porównywałam z koleżanką, która miała bliźnięta i ona chyba miała łatwiej!
A poza tym dwojeczka za jednym porodem [emoji6]
Też bym chciała od razu dwa śmignąć i by było z głowy :D. Marzą mi się bliźniaki, ale wiem jak małe jest prawdopodobieństwo... u mnie w rodzinie nigdy nie było takich ciąż, ale liczę, że prawdą jest, że od razu po odstawieniu tabletek anty jak się zajdzie w ciążę to szansa na ciążę bliźniaczą wzrasta ;).
 
Przed badaniem to tylko woda.

Ja tam bym się ucieszyła z bliźniąt. Mam dzieciaczki z bardzo małą różnicą wieku i kolorowo nie było. Porównywałam z koleżanką, która miała bliźnięta i ona chyba miała łatwiej!
A poza tym dwojeczka za jednym porodem [emoji6]

Tez bym się ucieszyła z bliźniąt [emoji846] ale słyszałam ze w rodzinie kobiety musia być bliźniaki żeby się udało. U mnie niestety nigdy nie było takiego przypadku ale u męża czesto. Chociaż u jego rodzeństwa nie trafiły się bliźniaki.
Mam synka a mazy mi się trójka dzieci wiec bliźniaki by były za jednym zamachem
 
Też bym się cieszyła z bliźniąt [emoji3] mój Mąż ma rodzeństwo bliźniaków a z mojej strony siostra mojego Taty. [emoji6] Więc może kiedyś haha
Chciałabym mieć trójkę [emoji4]
 
Ja mam problem zejść z kanapy [emoji85][emoji23] gdyby nie to że do łazienki muszę to wcale bym nie wstawała [emoji23]Mąż mi właśnie napisał że wyjdzie normalnie z pracy i odmierza Tymka. Super to się nawet ogarniać nie muszę [emoji85][emoji85][emoji85]
Matko, jestem zła na siebie że chodzę w dresie po domu taka nie ogarnięta ale nie mam na nic siły [emoji85]
Czułam się jak kupa, właśnie przeszłam 5 km i jest o niebo lepiej!
Poza tym smaczkiem w ustach jakbym podjadała monety :p
 
Dzień dobry dziewczyny ;) Milo mi do Was dołączyć,Jestem mamą dwóch chłopców (10 i 6 lat).Ogołnie ciąża to szok dla mnie i staram sie to przegryżc,,ale pomalutku przyzwyczajam sie,Tydzień temu było widac tylko pęcherzyk 6mm,Nastepna wizyta za tydzień i juz powinno byc serducho.
 
Pewnie taki zły dzień masz! Jutro będzie lepiej!
Ja w pozycji leżącej od niedzielnej wizyty na IP. Mam nadzieję, że będę mogła chodzić, bo oszaleję!
Ja mam problem zejść z kanapy [emoji85][emoji23] gdyby nie to że do łazienki muszę to wcale bym nie wstawała [emoji23]Mąż mi właśnie napisał że wyjdzie normalnie z pracy i odmierza Tymka. Super to się nawet ogarniać nie muszę [emoji85][emoji85][emoji85]
Matko, jestem zła na siebie że chodzę w dresie po domu taka nie ogarnięta ale nie mam na nic siły [emoji85]
 
reklama
Przez całą noc spokoj rano na wkladce nic, dopiero po jakimś czasie od wstania pojawiło się lekkie zabarwienie. Zastanawiam się czy to nie podczas jakiegoś mocniejszego ruchu czy napinanie mięśnie jakieś naczynko tam nie pęka. Zostały mi jeszcze 2 doby do wizyty, mam nadzieję że wytrzymam tyle.
Ja dziś już sucho. O 16 idę na kontrolę to będę wiedziała coś więcej.
A jak u Ciebie?
 
Do góry