reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ceny wozkow ogolnie (nie tylko tych) sa nieadekwatne do ich jakosci. Nasze poszukiwania wozka dla pierworodnego wspominam dosc frustrujaco. Pamietam, jak sprzedawca nam opowiadal, ze modele, ktore sa rowniez sprzedawane na rynku brytyjskim, musza byc nasaczone impregnatem antypozarowym dla palacych matek. Tylko ze ja nie pale a ten impregnant jest toksyczny. Nie mieszkam na Wyspach i w nosie mam ich przepisy. A przeciez gros marek jest sprzedawanych w calej EU. Takze pulapki przy kupnie wozka czychaja w bardzo nieoczekiwanych miejscach.
 
reklama
Super:)) zamówiłam sobie cały taki pakiet? Jestem ciekawa działania:)
Dzień dobry Wam[emoji4] zamówiłam sobie 4: intensywnie nawilżające i lekko nawilżające masło głównie do ud, olejek
Na brzuch i osobno do biustu [emoji4] ten najmniejszy 5 dostałam w gratisie. Można np jeden olejek do całego ciała ale myślę sobie że to moja pierwsza ciąża, mama też musi o siebie dbać to poszalalam [emoji847]
 
reklama
Cześć, dziewczyny ja znowu wstaje z bólem głowy [emoji52] jeszcze w nocy się meczylam ze snem.
Kurcze biedna :(
Mnie obudzil wymiotujacy synek :(
Wstal rano i nagle...chyba przez kaszel bo cala flegma tez mu sie odrywa. Za chwilę zrobił taka biegunkowata kupke. Bierze teraz antybiotyk ale juz 5 dzień, wiec dziwne jak to od tego. Jeszcze raz cos mu sie zdarzy i skonczymy na pogotowiu.
 
Do góry