reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja dzis 17+0 a u ciebie?? i tez od 2 dni bobo cos sie wyciszylo ....ale cos od czasu do czasu czuje delikatnie wiec troche mi lepiej [emoji4]

Pamietaj kochana same pozytywne mysli!! Ja tez staram sie tak myśleć choc wiem ze to trudne.[emoji57]
Staram się myśleć pozytywnie, ale tak jakoś dzisiaj nie mam mocy.
Dzisiaj mam 16+2
 
reklama
Ja po zjedzonym sniadaniu zrobilam sobie koktajl truskawkowy , wzielam moje tabsy i wlasnie wrocilam do lozka, bo nie wyspana jestem , zdrzemne sie troszke i pozniej robie saltke dla meza ( słonecznik ananas żółty ser kukurydza i odrobina majonezu) ogarne sie i lecimy do znajomych [emoji41] a w miedzy czasie zjem ten barszcz w koncu [emoji7][emoji7][emoji847]
Ja ostatnio objadałam się tą sałateczką w święta [emoji39][emoji39][emoji39] smacznego!
 
Zrobiliśmy z mężem zakupy (matko jakie tłumy) bez dzieci na szczęście, zjadłam torcik hiszpański (smak z liceum..jem tylko jak jestem u mamy, z tej samej cukierni co 15lat temu :p ), zrobilam koreczki na wieczór, zupę dla dzieci i mam teraz lezakowanie :-D :-D :-D
Strasznie słaba i gruba się dziś czuję...od nowego roku muszę bardziej zadbać o zdrowe jedzenie i więcej ruchu, bo inaczej będę taką ociężałą kulką aż do czerwca :-\
A tak w ogóle to muszę się pozalic: spotkalam dziś chłopaka z którym coś tam (krótko ale burzliwie) łączyło mnie 14lat temu i tak się cieszyłam, że juz jechałam w aucie (raczej mnie nie widział), że przypadkiem nie natknęłam się na niego na chodniku...chód kaczki, bez makijażu, objedzona torcikiem...Muszę zacząć bardziej o siebie dbać, dla samej siebie oczywiście ;-)
 
dzisiaj chyba jest "swiatowy dzien klotni z mezem" tez mi nerwy puscily[emoji19] bo jak ktos czegos potrzebuje to w 5 minut gotowy a jak ja to musze sie prosic. tak sie zezloscilam ze az duszno mi sie zrobilo i musialam sie polozyc. podobno "ostatnio" mam humorki..... ja moge dopiero pokazac co to sa humorki !!!
 
reklama
dzisiaj chyba jest "swiatowy dzien klotni z mezem" tez mi nerwy puscily[emoji19] bo jak ktos czegos potrzebuje to w 5 minut gotowy a jak ja to musze sie prosic. tak sie zezloscilam ze az duszno mi sie zrobilo i musialam sie polozyc. podobno "ostatnio" mam humorki..... ja moge dopiero pokazac co to sa humorki !!!
Haha! Coś w tym jest. Mąż też mnie dzisiaj wkurzył jakimś tekstem ale nie pamietam czym konkretnie
 
Do góry