reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
@paulinka7.06 moje gratulacje [emoji7]
Wczoraj byłam na kontroli, mały ma juz 3200g, lekarz twierdzi że nadal w sumie kwalifikuje sie do cesarki ale czekamy aż Wojtek wykaże chęć wyjścia z brzucha. Mówił ze czuł wczoraj główkę, przepływy Ok, szyjka i łożysko tez. ;) dzis zanosiłam GBS do badania i mam powtórzyć crp bo wyszło podwyższone, prawdopodobnie z powodu mojego przeziębienia ostatniego.
Miłego dnia [emoji846]
 
@paulinka.7.06 gratulacje! [emoji323] dużo zdrówka dla Ciebie i dla maluszka! [emoji4]

gbs wyszedł ok, zastrzyk mnie ominie [emoji28] zostało mi dokładnie 21 dni do terminu. Ciekawe, czy któraś z nas urodzi podczas pełni [emoji12] trafia na 29 maja
 
Ja też sie dołączam do gratulacji! To już mamy 3 dzidzie, ktorym sie bardzo spieszyło na świat :) To teraz czekamy do poniedzialku na @DareToBe i @pea , bo to chyba najbliższe możliwe porody.. Chyba, że w weekend jakies malenstwo zechce przed terminem zobaczyć rodzicow ;)
 
Ja mam niby termin na 30 maja ale dziś już się dowiem może w końcu czy będzie wcześniej cc lub może wywoływanie :-) z tą pełnia to akurat nie znam przypadków żeby się sprawdziło :-)
 
Nie wiem czy pisałam (sorry mózg ciążowy) że wysyłałam wózek, kt odkupiliśmy do serwisu firmowego. W poniedziałek był kurier po paczkę, nie zapłaciłam za przesyłkę, bo firma opłaciła.
W środę dzwoniła pani że wózek przejrzeli i naprawili parę rzeczy. Koszt naprawy razem z kosztami przesyłki wyszedł nie całe 74zł. Także super.
A jeszcze jej powiedziałam że brakuje pasów w spacerówce, są tylko biodrowe a tych na ramiona nie ma, więc jeślu mają to bym kupiła od razu.
A pani na to że sprawdzi czy mają, jeśli tak to dołączą gratis. No i dołączyli.
Także firmę Adamex ocenami bardzo pozytywnie!.
A takie rzeczy tam robili:
IMG_20180517_210754525.jpg



A najlepiej w środę dzwiloli a wczoraj był kurier z wózkiem.[emoji15]
 

Załączniki

  • IMG_20180517_210754525.jpg
    IMG_20180517_210754525.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 714
My właśnie po wizycie, mała dziwnie się ułożyła i ciężko było ja zwazyc :) wg usg wazy tyle ile dwa tygodnie temu, czyli 2800 :) u mnie wszystko pozamykane, szyjka długa i lekarz nie widzi szans na wczesniejszy poród a nawet mogę przenosić :) za tydzień kolejne ktg :) za dwa wizyta ale prawdopodobnie u innego lekarza, bo mój prowadzący też spodziewa się dziecka i możliwe że będzie już na urlopie tacierzynskim :) no nic, czekamy dalej :)
 
Nie wiem czy pisałam (sorry mózg ciążowy) że wysyłałam wózek, kt odkupiliśmy do serwisu firmowego. W poniedziałek był kurier po paczkę, nie zapłaciłam za przesyłkę, bo firma opłaciła.
W środę dzwoniła pani że wózek przejrzeli i naprawili parę rzeczy. Koszt naprawy razem z kosztami przesyłki wyszedł nie całe 74zł. Także super.
A jeszcze jej powiedziałam że brakuje pasów w spacerówce, są tylko biodrowe a tych na ramiona nie ma, więc jeślu mają to bym kupiła od razu.
A pani na to że sprawdzi czy mają, jeśli tak to dołączą gratis. No i dołączyli.
Także firmę Adamex ocenami bardzo pozytywnie!.
A takie rzeczy tam robili:Zobacz załącznik 858187


A najlepiej w środę dzwiloli a wczoraj był kurier z wózkiem.[emoji15]
Super że firma ma takie podejście do klienta bo też mam ich wózek :-)
 
@KikaRika dużo zrobili i zapłaciłaś niewiele:) tylko się cieszyć:) też rozpatrywaliśmy zakup wózka z adamexu:)

Ja dziś się czuję rewelacyjnie w stosunku do ostatnich dwóch dni. Mała daje o sobie znać cały czas więc korzystam i cieszę się z każdego kopniaka tym bardziej że zostało nam 10 dni do rozwiązania:). Nie mogę się doczekać aż będzie z nami:) wiem że czeka nas ciężki ale przyjemny okres w życiu
 
reklama
Do góry