reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
dziewczyny dziś urodziłam Natalie [emoji6] ma 54 cm, waży 2880 g, 10 ap. Udało się sn chociaż potrzebna była króplowka bo skurcze były słabe. Zdjęcie wrzucę po powrocie do domu bo na tel nie chce się dodać [emoji6]

O matko [emoji16] ogromne gratulacje!!!
A jak Ty sie czujesz? Wszystko Ok?
 
dziewczyny dziś urodziłam Natalie [emoji6] ma 54 cm, waży 2880 g, 10 ap. Udało się sn chociaż potrzebna była króplowka bo skurcze były słabe. Zdjęcie wrzucę po powrocie do domu bo na tel nie chce się dodać [emoji6]
O kuuuurcze pieknie gratulacjeee!
Jest pierwsza terminowa czerwcowka[emoji7]
Super waga!
Ahhh no to ruszamy dziewczyny![emoji173]
 
Dziewczyny dziś mi lekarz powiedział że jak na 36 Tc to duże dziecko mam... I to nie patrząc na wagę tylko dotykając brzucha! I tak myślę mam niby początek 37 Tc, mała waży 3300 czy to rzeczywiście tak dużo. Wg siatki centylowej w normie. Ale fakt jakbym donosiła do terminu to by mogła sporo ważyć. ciekawe Ile teraz tygodniowo przybiera. W sumie najważniejsze żebym tydzień donosiła do tego 13. A chciałabym dwa tygodnie jeszcze. A przecież te wagi mogą się mylić sporo więc nie wiem czy martwic się że może być cc czy nie wynyslac.... Aaa jeszcze jutro pewnie będą mnie badać przed wypisem to będę pytać.
Ale kurcze nie wierzę że to już tak niewiele zostało.... [emoji39]
Wlasnie szukalam Twojego postu o wadze, bo wydawalo mi sie, ze Natalka w pomiarach miala byc większa... no i prosze! Dobra waga[emoji173]
Jeszcze raz gratuluję, szybkiego powrotu do formy dla mamusi a dla maleństwa tez duzo sily i odpoczynku. [emoji173]
 
reklama
Do góry