reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

U nas juz po wizycie, wyniki badań w porządku, mały waży 2390g. Gin kazał kupić sobie w aptece żelazo i brać juz do końca bo mowi ze czeka mnie przeciez wysiłek, poza tym od dzis mamy sie juz spotykać co 2tygodnie. Kurde! To juz naprawdę coraz bliżej [emoji33][emoji846]
 
reklama
@emer185 no to szykuje się kolejne duże dzieciątko:) super że wszystko ok. Do mnie też wczoraj dotarło że to lada moment i jak czekałam na badania na izbie to wróciły obawy przed tym co mnie czeka. Najgorzej i tak będzie w ostatnich 2 tygodniach
 
My też już po wizycie :) mały waży teraz 2500g - 33+3 tc :) lekarz tylko powiedział, że to bardzo dobra waga.
Od jutra mam sobie codziennie mierzyć ciśnienie i zapisywać i na nast wizytę mu pokazać, a jakby było powyżej 140 i 90 to do niego od razu pisać. Nie wiem czemu tak, chyba profilaktycznie bo do tej pory miałam ok ciśnienie...aha i jakby doszedł ból głowy to najlepiej od razu na ip jechać żeby sprawdzili.
Następną wizytę mam 10 maja, to już będzie 36 tc :szok: lekarz znów mi powtarzał, że po 37 tc mogę rodzić bo dziecko donoszone itp, jak on mnie tym stresuje, przecież to już za chwilę ;)
I do 36 tc mogę brać magnez a potem odstawić, żeby skurczy już nie hamować.
 
Do mnie też właśnie doszło że to już niedługo i czy napewno że wszystkim się wyrobimy. Dzisiaj mam lekarza i jestem już okropnie ciekawa co tam u Gabcia. Wy też tak dokładnie czujecie każdy ruch? Jakby był zaraz pod skórą. Ja po tych 7 latach to przeżywam niesamowicie. Nie pamiętam że to było aż tak intensywne :-D. Ludzie mówią że mam mały brzuch jak na ten czas :(
 
@nixie powodzenia na wizycie:) u Ciebie 7 lat różnicy u mnie 3,5 i też jestem zaskoczona że ruchy dziecka aż tak czuć:)
Dzięki :)
Bo to chyba przy każdej następnej ciąży bardziej czuć. U mnie wszystko ok. Szyjka nie pogarsza się :) Dzidziuś jest w sam raz więc nie ma co słychać ludzi i martwić się na zapas. Jest dobrze ułożony. Pozdrowionka
IMG_20180420_061437_184.jpg IMG_20180420_063527_610.jpg
lordoza XL :D
 

Załączniki

  • IMG_20180420_061437_184.jpg
    IMG_20180420_061437_184.jpg
    266,2 KB · Wyświetleń: 240
  • IMG_20180420_063527_610.jpg
    IMG_20180420_063527_610.jpg
    232,4 KB · Wyświetleń: 217
Ostatnia edycja:
Ja jestem pierwszy raz w ciąży, ale też bardzo wyraźnie czuję ruchy. Ostatnie 2 dni, to miałam uczucie, że mi skóra zaraz popęka, tak się wypychał ;) no i rozróżniam ruchy rączek, nóżek czy wypychanie pupy. Dzisiaj mały spokojniejszy, to dobrze, bo jak tak szaleje, to aż brzuch twardnieje czasami
 
@nixie super że wszystko ok:) a lordoze też mam:D ale brzuszek masz śliczny i zgrabniutki:)

@olala25 od ruchów normalne że twardnieje brzuch:) super że rozróżniasz czym akurat manewruje Twój dzidziuś:) u mnie najczęściej czuc nóżki i pupę no i jak chce mi się siku to oczywiście rączki też wtedy pracują;)

Dziś mam dzień z córką:) byłyśmy na placu zabaw i spacerze, zjadłyśmy obiad pierwsze danie, zrobiłyśmy lody i teraz szykujemy się do spania żeby później iść po buty i koszulki no i oczywiście na lody. Mąż jak będzie po 16 wracał to nas zgarnie z miasta i pojedziemy na budowę.
 
reklama
Dzięki :)
Bo to chyba przy każdej następnej ciąży bardziej czuć. U mnie wszystko ok. Szyjka nie pogarsza się :) Dzidziuś jest w sam raz więc nie ma co słychać ludzi i martwić się na zapas. Jest dobrze ułożony. Pozdrowionka
Zobacz załącznik 848584 Zobacz załącznik 848586
lordoza XL :D
Nixie, brzuszek masz piękny, taki okrągły i zgrabny [emoji4] no ale szczupłemu z wszystkim ładnie [emoji6] mi też mówią, że mam mały brzuch,taka piłeczka, tyle że ja gabarytowo trochę większa od Ciebie [emoji14]

Dzisiaj 2 pralki ciuszków poszły w ruch i się suszą [emoji4] jeszcze jedna pralka mi została, ale to na jutro. Jak wieszałam ubranka to oczywiście łzy w oczach, że za niedługo mały człowiek będzie w nie ubierany [emoji7] ostatnio ciągle beczę, byle głupota mnie wzrusza heh. [emoji14]Wózek też wyprany, więc najgorsze za mną. Myślę, że do końca kwietnia będę gotowa. A w maju będę sobie siedzieć, wypoczywać i czekać na czerwiec [emoji16]
 
Do góry