reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Mi przy corce - pierwszy trymest uplynal pod znakiem ogromnych mdlosci i trzeci podobnie - tylko w mniejszym stopniu. Czesto jest tak niestety ze 3 trymestr trąca wspomnieniami z pierwszego :)

Znam też sytuacje koleżanki szwagierka. Całą ciąże miała być dziewczynka, przy porodzie wyszło, że to chlopiec. Dziewczyna miała depresję, nie chciała długo zajmowac się synem. Wiem od koleżanki, że tak nadal nie do końca jest tam dobrze miedzy nimi. A młody jeździł w różowym wózku, nosił różowe ubranka.
Kurcze, to chyba tak wlasnie jest jak zaczynamy miec o dziecku pewne wyobrazenia jeszcze na dlugo przed porodem i potem w konfrontacji z rzeczywistoscia jest inaczej.
U mnie lekarka juz kilka razy potwierdzala, ale nawet jakby sie pomylila to jakos od poczatku ani nie bylismy nastawieni na konkretna plec i "Zosia" tez jest jeszcze (!) dla nas chyba mimo kopania i widocznosci na badaniah surrealistyczna [emoji14]


Nie wiem jak u Was w mieście, ale u nas jest minimum jeden punkt, gdzie robią renowacje wózków - kosztuje to 150-300zł (ostatnio przypadkiem się natknęłam na tę stronę, więc jestem na bieżąco ;)), a robią to tak, że wózek wygląda jak nowy :)

@Dare a podzielilabys sie tym kontaktem ze mną? :) Swoj musze tez oddac do czyszczenia, raczej na pewno jest w dobrym stanie.
 
reklama
Mi przy corce - pierwszy trymest uplynal pod znakiem ogromnych mdlosci i trzeci podobnie - tylko w mniejszym stopniu. Czesto jest tak niestety ze 3 trymestr trąca wspomnieniami z pierwszego :)


Kurcze, to chyba tak wlasnie jest jak zaczynamy miec o dziecku pewne wyobrazenia jeszcze na dlugo przed porodem i potem w konfrontacji z rzeczywistoscia jest inaczej.
U mnie lekarka juz kilka razy potwierdzala, ale nawet jakby sie pomylila to jakos od poczatku ani nie bylismy nastawieni na konkretna plec i "Zosia" tez jest jeszcze (!) dla nas chyba mimo kopania i widocznosci na badaniah surrealistyczna [emoji14]




@Dare a podzielilabys sie tym kontaktem ze mną? :) Swoj musze tez oddac do czyszczenia, raczej na pewno jest w dobrym stanie.
Link do: berbeć - berbec-komis.pl
U nas wygląda to tak, ale myślę że w każdym mieście coś podobnego musi funkcjonować :)
 
@Jasmina88 tylko u mnie zaczyna to wygladac jak dwa poprzednie trymestry:p na szczęście mam więcej energii i nie boli mnie głowa calc czas. Znalazłam jakieś plusy

No to dzisiaj zasłabłam do tych wymiotów:( później miałam mroczki przed oczami az sprawdziłam ciśnienie bo się wystraszyłam. Już tylko 7 tygodni i 5 dni
 
K8y, może morfologia Ci spadła i gorzej się czujesz, a do tego niskie ciśnienie. Oby przeszło jak najszybciej.
Ja też niestety miewam wciąż dni z takimi mdłościami, że szkoda gadać. W ogóle też ostatnio gorzej zaczęłam się czuć ale to może z powodu tego kataru i bólu gardla. Ale ewidentnie mam mniej energii.

Ja dziś troszkę na zakupach byłam i teraz strasznie mnie nogi bolą i widzę, że trochę mi spuchły :sad:
Ale przynajmniej kupiłam pieluszki tetrowe, flanelowe, nożyczki, smoczek, grzebyczki, termometr do wody, skarpeteczki, podkłady do szpitala i zamówiłam dwie koszule do karmienia do szpitala :D:D:D:D
No i przypadkiem trafiłam na super promocje w biedronce. Pampersy rozmiar 2 za 34,99zl 144 sztuki i pampersy 3 za 49,99zl 108 sztuk :D:D:D
 
K8y, może morfologia Ci spadła i gorzej się czujesz, a do tego niskie ciśnienie. Oby przeszło jak najszybciej.
Ja też niestety miewam wciąż dni z takimi mdłościami, że szkoda gadać. W ogóle też ostatnio gorzej zaczęłam się czuć ale to może z powodu tego kataru i bólu gardla. Ale ewidentnie mam mniej energii.

Ja dziś troszkę na zakupach byłam i teraz strasznie mnie nogi bolą i widzę, że trochę mi spuchły :sad:
Ale przynajmniej kupiłam pieluszki tetrowe, flanelowe, nożyczki, smoczek, grzebyczki, termometr do wody, skarpeteczki, podkłady do szpitala i zamówiłam dwie koszule do karmienia do szpitala :D:D:D:D
No i przypadkiem trafiłam na super promocje w biedronce. Pampersy rozmiar 2 za 34,99zl 144 sztuki i pampersy 3 za 49,99zl 108 sztuk :D:D:D

Kurcze aż mi się nie chce wierzyć, że 144 pampersy - oryginalne, tak? Były takie tanie :szok: byłam dzisiaj w Biedrze i chyba tylko dady były w jakiejś promce, nie wiem, nie kupowałam... Hm aż chyba jutro się przejdę, tylko że ja kawałek mam.
 
Kurcze aż mi się nie chce wierzyć, że 144 pampersy - oryginalne, tak? Były takie tanie :szok: byłam dzisiaj w Biedrze i chyba tylko dady były w jakiejś promce, nie wiem, nie kupowałam... Hm aż chyba jutro się przejdę, tylko że ja kawałek mam.
Też byłam i nie zwróciłam uwagi ...ale to te pampers new born zielone pewnie? Ja się nie znam i nie kupuję na razie na zapas mam jedna paczkę pampers Premium care 88szt rozmiar 1 i jedna paczuszke dady 1 bodajże 20parę sztuk i teraz odbiore pampersy z Rossmann i to są też te same co mam 88 szt tylko mniejsze opakowanie. Wolalabym wziąć rozmiar 0 ale ten co dają to chyba tylko rozmiar 1. Zobaczę co lekarz powie 30.04 i najwyżej wtedy kupię te dla wczesniakow.
 
Ja mam dwa opakowania New bornow pampersow, a kupiłam dziś też dady no w promocji jedna paczkę. Zobaczymy co dalej będzie. Mam nadzieję że dady się sprawdza, jeśli nie to będę próbować lidlowych lub rossmanowych.
 
To musiała być chyba jakaś ekstra promka w tej jednej jedynej biedronce, bo byłam dzisiaj i tylko Dady taniej. A pampersy 2 pakowane chyba po 86szt największa paczka, więc dziwne to. No chyba że u mnie już wykupione...
 
reklama
No w szoku byłam jak zobaczylam. Wielka paka rozmiar 2 oryginalne zwykle pampersy, były też 3 i 4. Nie były tam gdzie wszystkie pampersy, tylko stały w kartonie na sklepie. Wstawiła bym zdjęcie ale nie umiem :(
 
Do góry