reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Hej dziewczyny:) jak samopoczucie? Moje dziś wyjątkowo świetne:) za oknem piękna pogoda. Zaraz wypiję kawę ubieram młodą i idziemy na spacer. Wczoraj miałam rewelacyjny wieczór i udało mi się wspomóc męża na budowie:)
@Ewa.se nie przejmuj się że nie ogarniasz wyprawki bo np ja jako mama już 1 pociechy też nie ogarniam:D nie wiem ile czego itd bo starsza urodzona pod koniec września także zupełnie inna pogoda. Metoda prób i błędów damy radę i ogarniemy nasze dzieci:)
 
reklama
Pierwszy raz w ciąży czuję jak mi hormony szaleją. Właśnie się rozryczałam do tego:
To moje pierwsze godziny
Jestem najmłodsze z całej rodziny
Jestem jak małe ziarenko
Czuje że żyje urosnę wam prędko

Ja jestem
Ja czuję
Ja żyje
moje serce bije / x 2

To moje pierwsze tygodnie
U mamy pod sercem jest mi wygodnie
I czekam z radości już skacze
Kiedy was w końcu wszystkich zobaczę

Ja jestem ...

Moje serce już dawno bije
Dziękuje ci mamo za to że żyje
Moje serce już dawno bije
Dziękuje ci tato za to że żyje
Powiem Ci, że mnie nawet reklamy z dziećmi czy produktów dla dzieci rozczulają, a ta piosenka to już w ogóle! [emoji2] [emoji2]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas walki nie było, choć byłam pewna że będzie. Byłam przed 9 a Lildl od 7. I było wszystko jeszcze nie przebrane, może dlatego że otwierali dziś Jysk i chyba wszyscy pobiegli tam na promo :D
Kupiłam leginsy 3 pary, jedną S i dwie M. I żałuje, bo M jeszcze takie luźne, a S w nogach w sam raz, ale guma jeszcze luźna, bo nie mam brzuszka :(
Spróbuję jutro wymienić ale pewnie nie będzie, a jeśli chodzi o zwrot to z metką można chyba w ciągu 7 dni, można bez kartonika nawet.
Poszewki tej pościeli w Lidlu były bawełniane, ale wypełnienie poliester jakbyście chciały kupić.
Ja swoją kupiłam muślinową z wypełnieniem na instagramie :)
Wstawiam fotkę. Fajnie bo można prać całość, chce kupić jeszcze jedną i nie bawić się w poszwy.
@Wiera jakbyś miała problemy z oddaniem tych M-ek z Lidla to chętnie przejmę, kwestia dogadania myślę. Tylko nie wiem czy przypadkiem w razie czego nie trzeba oddać w tym samym Lidlu, w którym się kupiło.
No i podbijam pytanie o to, gdzie kupiłaś pościel, któraś z dziewczyn już pytała. Wygląda pięknie.

Update: już widzę odpowiedź, dzięki [emoji57]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No duży zestaw, tym bardziej że teraz nie ma pewności że się przyda.
Ja kupiłam dużą butelkę, na szkole rodzenia dostałam małą a nie korzystałam praktycznie wogole.
Córka była dzieckiem nie butelkowym, nawet mojego mleka nie chciała z nich pić..[emoji21] Wody też później nie, piła ją z niekapka z twardym ustnikiem.
Nawet jeśli nie przydadzą się to zawsze można sprzedać a mam koleżankę która na jesień będzie rodzić :-)
 
Też w wyprawce dla starszej córki kupilam sobie ten zestaw Aventy i potem prawie caly, bez jednej uzytej butelki odsprzedałam.
Ja kp, ale tez w pierwszych miesiacach mije dziecko bylo epizodycznie dokarmiane i nam wlasnie najlepiej sprawdzila sie butelka ze szkoly rodzenia.

Jezeli jest sie zdecydowanym i zawzietym na kp, to 1 butelka w obwodzie starczy :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Wiera jakbyś miała problemy z oddaniem tych M-ek z Lidla to chętnie przejmę, kwestia dogadania myślę. Tylko nie wiem czy przypadkiem w razie czego nie trzeba oddać w tym samym Lidlu, w którym się kupiło.
No i podbijam pytanie o to, gdzie kupiłaś pościel, któraś z dziewczyn już pytała. Wygląda pięknie.

Update: już widzę odpowiedź, dzięki [emoji57]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Można w dowolnym Lidlu - pytałam o to wczoraj ekspedientke :)
 
Dziewczyny, macie jakieś sprawdzone sklepy, gdzie można kupić rajstopy ciążowe? Na wiosnę chcę się przerzucić trochę na sukienki, więc przyda się kilka par ;)
Ja kupiłam w gattcie - sa super.
Teraz tez w lidlu kupiłam ale jeszcze nie mierzylam

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Ja byłam rano na basenie i zapomnialam o tych promocjach w lidlu a mogłam wybrać się przed basenem no ale cóż byłam w lidlu koło 11 i co nie co jeszcze było więc kupiłam sobie sukienkę i biustonosz do karmienia ale jeszcze nie patrzyłam czy dobry i body oraz spodenki dla maluszka :-)
No i przyszła dziś paczka z allegro z wyprawka więc prawie wszystko mam :-) kocyk z podusia, motylek antywstrzasowy, prześcieradła do łóżeczka i gondoli,pieluchy białe tetrowe, kolorowe, muslinowe i flanelowa, butelki, smoczki, nakladki silikonowe hmmm i to chyba wszystko, a i jeszcze ochraniacz do łóżeczka i reczniczki :-)
1519325937-17c261e9667e50ba-aaaaaa.jpeg

1519325979-f2ba162b6897e961-aaaaaa.jpeg

1519326008-bccdc05bd05c5bf0-aaaaaa.jpeg

Kurde ale zestaw.
Butelki i smoczka chyba nie bede kupowała.. ew. Po jednym bo nie wiem czy będziemy korzystać.
Nakładki na sutki też raczej se odpuszczę. No i na pewno ochraniacz do łóżeczka bo to nic dobrego.
Zastanawia mnie ten motylek, na chlopski rozum najbardziej pasuje mi do fotelika? Do czego jeszcze sie to przyda?

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
reklama
Hej dziewczyny:) jak samopoczucie? Moje dziś wyjątkowo świetne:) za oknem piękna pogoda. Zaraz wypiję kawę ubieram młodą i idziemy na spacer. Wczoraj miałam rewelacyjny wieczór i udało mi się wspomóc męża na budowie:)
@Ewa.se nie przejmuj się że nie ogarniasz wyprawki bo np ja jako mama już 1 pociechy też nie ogarniam:D nie wiem ile czego itd bo starsza urodzona pod koniec września także zupełnie inna pogoda. Metoda prób i błędów damy radę i ogarniemy nasze dzieci:)
U nas brzydko :/ leżę w łóżku i myślę co na obiad zrobić żeby nie musieć wychodzić[emoji16]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Do góry