reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Cyc cycem, ale kiedyś poszłam z mamą na zapiekanki, a tam kobieta co chwilę gryzła swoją zapiekankę, chwilę ją żuła i to takie 'przemielone' dawała swojemu na oko 3 - 4 letniemu synowi... Uwierzcie, odechciało mi się jeść :/
Ja dala bym kawalek byleczki bez sosow i sera;))
Grupa tajma ale tylko dla kobiet z baby boom. A nie z calego neta ok? Bo juz mowa o tym byla by to rozbić ale puki co czekaliśmy na czas gdy kazda z mas skończy 1 trymestr. Bo wtedy sporo dziewczyn nam odpadlo i kilka troli się trafiło
 
reklama
Ja dala bym kawalek byleczki bez sosow i sera;))
Grupa tajma ale tylko dla kobiet z baby boom. A nie z calego neta ok? Bo juz mowa o tym byla by to rozbić ale puki co czekaliśmy na czas gdy kazda z mas skończy 1 trymestr. Bo wtedy sporo dziewczyn nam odpadlo i kilka troli się trafiło
Tzn na grupie jest bodajże 5 dziewczyn razem ze mną z forum mjakmama. Nikt więcej nie ma wstępu ;)
 
][9*-
Ja też widze, i to bardzo często. Mogę powiedzieć nawet że w Szwecji TYLKO muzułmanki zakrywają się do karmienia. Wszystkie mamy bez krępacji 'wywalają cyca' i nikt się temu nie dziwi zupełnie. Ja raz siedzialam z wybrankiem w restauracji, stolik obok siedziała kobitka, na kolanach na oko dwuletni senek w najlepsze ciumka cycka kiedy ja próbuje się delektować moim łososiem. No kurde. Ja jestem MEGA liberalną osobą, i uważam że wysyłanie kobiet karmiących żeby to robiły w WC jest okrutnie krzywdzące, i rozumiem argumenty że jest to naturalna sprawa i nic nie ma tu obrzydliwego ani obscenicznego ale kurde... ja poczułam się mega nieswojo, no i na łososiu już się skupić nie mogłam. Nie wiem, sama nigdy bym takiej matce uwagi nie zwróciła, ale osobiście uważam że zakrycie się pieluszką to nie jest jakiś wielki problem...

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom

Ot co! I niestety zawsze zapamiętuje się te przypadki, które rażą. A później rykoszetem obrywają te kobiety, które karmią dyskretnie. Stąd też powstają uprzedzenia do mam kp.

No własnie o to chodzi żeby karmić dyskretnie. Oczywiście, ze wysyłanie kobiety żeby karmiła w WC jest skandalem, no bez jaj ;)
 
Cześć dziewczyny byłam dzisiaj na połówkowych badaniach i wszystko jest w porządku, wszystko na swoim miejscu :) trochę się uspokoilam bo na pierwszym prenatalnym nie wykryto kości nosowej. I już na 100%wiem,że będzie dziewczynka [emoji4][emoji4] ♡

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale mimo wszystko mnie jest miło jak ktoś ustąpi miejsca w kolejce itp. Nie dopraszam się tego i nie wykłócam, ale jest to po prostu miłe.

A dziewczyny słyszałyście, że jak była przeprowadzona cesarka to dziecko nie obchodzi urodzin tylko uwaga 'wydobyciny'. Haha jak gdzieś to przeczytałam to padłam.... Nie wiem kto takie rzeczy wymyśla i jak w ogóle może mówić/pisać takie rzeczy...
Pierwsze słyszę...[emoji15]
 
Do góry