reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ada87 zrób tak jak mówisz albo jedź jak chcesz być spokojniejsza jutro...

Ja dziś dostałam prezent
[emoji7] moja dzidzia już nie puszcza babelkow...ona już kopie i to już nie można z niczym pomylić!!!


Mój bobasek wczoraj pierwszy raz tak fikał, ze czuć pod ręką było:)
 
reklama
Kobietki mam pytanie mam ogromną ochotę na salatke z pomidorów i sera feta , kupiłam juz nawet ser z favity tylko w składzie jest mleko ,sól ,regulator kwasowości E 575 myślicie że mleko było pasteryzowane i mogę go zjeść ?
 
Kobietki mam pytanie mam ogromną ochotę na salatke z pomidorów i sera feta , kupiłam juz nawet ser z favity tylko w składzie jest mleko ,sól ,regulator kwasowości E 575 myślicie że mleko było pasteryzowane i mogę go zjeść ?
Powinno na opakowaniu pisać czy mleko jest pasteryzowane...
Ale w fecie raczej jest, jedz bez obaw. ;)
 
Ja nie znalazłam wina bez alko, ale mąż kupił szampana, czyli wino musujące i jest pyszne, jak normalny szampan tylko nie kopie:)
Miłego Świętowania.
1514277959-5d46bbdc1e51d6ac-aaaaaa.jpeg
 
Jak mijają Święta Wam? Mi spokojnie i miło. Wczoraj byliśmy u teściów a potem u znajomych na corocznym świątecznym spotkaniu. Dziś jest piękna pogoda lekki mróz, ale świeci słońce i wydaje się być przyjemnie dlatego mam zamiar wyciągnąć męża na spacer chociaż on dopiero wstał [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry