reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja też sama paznokcie robię i włosy sobie farbuję :)
Do fryzjera chciałam iść podciąć, ale poczekam jeszcze.
Zazdroszczę Wam zapędu, że coś robicie..Ja nie mam motywacji. Stwierdziłam, że mija miesiąc na l4, a ja ten miesiąc przeleżałam, przespałam :)
Mi przeleciały 2 i tez nic nie robię tylko śpię [emoji23]
Burdel W domu nieziemski ale co tam, smole to.
A mycie okien? nawet mi to przez myśl nie przeszlo! Co to to nie [emoji23]
 
reklama
Ja jeszcze 2 okna, cała kuchnia do ogarnięcia, podłogi....ale mąż obiecał pomoc.
W poniedziałek mam 15 osób na kawie i cieście....Pomocy!!!
 
Ufff a już myślałam, że tylko ja się opitalam [emoji23]

Ja włosów nie farbuje. Wykorzystałam modę na ombre i wyszłam z farby [emoji28] Mam już kilka siwych, ale jakoś mnie to nie martwi.

Do fryzjera chodzę raz na pół roku włosy obciąć.

Z paznokciami mogłabym chodzić. Ale u mnie wchodzi w grę tylko hybryda i musiałabym ja robić co 2 tyg. Strasznie drogo to wychodzi i doszłam do wniosku że sobie daruję. Ale myślałam żeby na sam manicure chodzić, nawet bez lakierowania. Bo ja nie umiem dbać o dłonie [emoji17]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To u mnie dodatkowo są ziemniaki z sosem grzybowym. Ja i mój tata zamiast uszek ż grzybami mamy uszka z farszem do ala ruskich pierogów bo bez cebuli a dlatego że ja nie cierpię grzybów tata nie może przez chorobę. Jeszcze mamy makowki i garus a tak czy coś ekstra to nie wiem chyba nie

Ja wróciłam ze sklepu zrobiłam ostatnie zakupy rodzica. Zawsze im kupuje trochę kawy i jakieś słodycze fakt,że zawsze mnie za to opierdziela ale lubię im robić przyjemność przecież w końcu rodziców ma się tylko jednych :)

Zaraz zrobię obiad sobie i synkowi my mamy frytki i pierś z kurczaka ale pieczone to wszystko w piekarniku a mąż wiadomo na oleju bo inaczej nie lubi :D

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kieckę mam wybraną na wigilię :) Tyle dzisiaj zrobiłam. Pół poranka dzisiaj w szafie siedziałam :D Kupiłam latem dość szeroką sukienkę, czarna długie rękawy i żałowałam, bo gdzie ja ją ubiorę, a teraz brzusio maskuje :) jest idealna.
Ja zaczynam gotowanie od czwartku:) Do soboty zrobię wszystko :D
Bigos, barszcz, pierogi, sałatkę i sernik :) Resztą ugoszczę się w rodzinnym domu :)
Został mi balkon do przystrojenia, ale motywacji nie mam na nic :) Najczęściej siedzę w sieci i tyle ze mnie pożytku :) Nie lubię tak, nie jestem sobą z takim rytmem.
 
Hej dziewczyny, ja właśnie jadę na prenatalne i mega się denerwuje :-( :( wczoraj odebrałam wyniki moczu i mam bardzo dużą ilość leukocytów. Nie wiedziałam co to oznacza więc zaczęłam szperać w Internecie i ciekawie to nie wygląda. Mam nadzieję, że to nic poważnego i lekarz mnie dzisiaj uspokoi. Któraś z Was też tak miała? :confused:
 
Hej dziewczyny, ja właśnie jadę na prenatalne i mega się denerwuje :-( :( wczoraj odebrałam wyniki moczu i mam bardzo dużą ilość leukocytów. Nie wiedziałam co to oznacza więc zaczęłam szperać w Internecie i ciekawie to nie wygląda. Mam nadzieję, że to nic poważnego i lekarz mnie dzisiaj uspokoi. Któraś z Was też tak miała? :confused:
Ja też mialam podwyższone, norma była chyba do 11 a ja miałam 15 ale lekarz powiedział że to normalne :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nie sprzątam totalnie nic. Okna i firanki brudne i nic nie robię bo mam zakaz przez to spojenie rozchodzące się. Boli mnie strasznie więc ogarniam tylko siebie i synka, który mi się pochorował. Na święta i tak idziemy do jednych i drugich rodziców więc luz. Choinkę tylko ubiorę dla synka.
 
Do góry