reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
No to zazdroszczę :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

No powiem Ci, że gdy się dowiedziałam, że będę miała darmowe te badania to sama byłam w szoku, Ale mega się cieszę. Wydatków mamy wszystkie tyle , że jeśli uda się coś zaoszczędzić to super:)
Badania mam 12 grudnia.
A Ty na kiedy Masz?
 
No powiem Ci, że gdy się dowiedziałam, że będę miała darmowe te badania to sama byłam w szoku, Ale mega się cieszę. Wydatków mamy wszystkie tyle , że jeśli uda się coś zaoszczędzić to super:)
Badania mam 12 grudnia.
A Ty na kiedy Masz?
Ja zaufam swojemu ginekologowi - jeśli on coś zauważy niepokojącego to albo mi da skierowanie albo zaleci te badania.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny macie już umówione wizyty na ust połówkowe? Czy robicie je tylko u swojego lekarza? Ja zastanawiam się nad 3d bo mój takiego nie ma...i już chyba do tego co bym chciała się nie dostanę...Bo takie terminy...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny macie już umówione wizyty na ust połówkowe? Czy robicie je tylko u swojego lekarza? Ja zastanawiam się nad 3d bo mój takiego nie ma...i już chyba do tego co bym chciała się nie dostanę...Bo takie terminy...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
Ja na ostatniej wizycie zapytałam się na kiedy mam się zapisać i kazała na 3 stycznia, a że był termin do mojej idę do mojej. Nie będę robić 3d bo miałabym płatne. Ważne jest, że ufam mojej pni doktor :) a najlepsze zdjęcia to i tak po porodzie będą :D
 
Do góry