reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

OLX, sporo mają ogłoszeń takich lokalnych.

Dziś zrobiłam sobie takie domowe musli żebym miała do jogurtów czy mleka, a żebym wiedziała co w nim jest. Pachnie pięknie mam nadzieję, że i tak będzie smakowało ;)
Dzięki.
A jak robiłaś to musli?

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hejo! My też już po genetycznym [emoji6]wszystkie pomiary wyszły w porządku [emoji4] i p. Doktor stwierdziła że w moim brzuszku prawdopodobnie kryje się dziewczynka [emoji4]termin przeskoczył na 27 maja[emoji4]maleństwo mierzy już prawie 8cm[emoji4]

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1511798146-5404dc049a1d362a-aaaaaa.jpeg
 
Hej dziewczyny gratulacje udanych wizyt, kciuki za kolejne.
My jutro na USG prenatalne jedziemy, ciekawe jak mąż zareaguje na niespodziankę;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super wiadomości dziewczyny :-) U mnie najpierw by termin 30 czerwca,później 27 A teraz po prenatalnych wyszło że 24 :-) ja prenatalne miałam tydzień temu to dzidziuś miał 7,5 cm więc rosną te nasze bobasy :-) szkoda że teraz dopiero wizyta 5stycznia bo wcześniej nie było miejsca ;(
 
kurcze jak tak patrzę na wasze terminy 12-14 tydzień ja dopiero 10 tc i czuje, że jestem tak daleko od Was :) Jak najmłodsza :D
 
Gratuluję udanych wizyt [emoji1]
A mnie dziś strasznie podbrzusze boli ...Tak okresowo że jeszcze od początku ciąży tak mnie nie bolało... [emoji20] Mam nadzieję że to te bóle o których mowilyscie bo jak jutro będzie mnie tak bolało to zacznę schizowac

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Super wiadomości dziewczyny :-) U mnie najpierw by termin 30 czerwca,później 27 A teraz po prenatalnych wyszło że 24 :-) ja prenatalne miałam tydzień temu to dzidziuś miał 7,5 cm więc rosną te nasze bobasy :-) szkoda że teraz dopiero wizyta 5stycznia bo wcześniej nie było miejsca ;(
Hmmm...źle przeczytałam w pośpiechu[emoji4]w takim razie między nami miesiąc różnicy [emoji4] ale czy na pewno dobrze piszesz? Bo jeśli tak to twój dzidziuś albo mega duży albo mój mega mały [emoji6]

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry