reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny, ja po wizycie, niestety dzidzia jest troszkę za mała na badanie genetyczne, nowy termin 13.12, wychodzi na to że ciąża jest o tydzień młodsza i termin porodu z 13 Czerwca zmienił się na 20 :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hmmm wy się martwicie spaniem na bokach, a ja śpię na brzuchu. I nic nie poradzę. No budzę się w nocy i zawsze na brzuch jestem obrócona. Pewnie będzie tak samo jak poprzednio. Jak brzuch mnie zablokuje, to zacznę spać na boku [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmmm wy się martwicie spaniem na bokach, a ja śpię na brzuchu. I nic nie poradzę. No budzę się w nocy i zawsze na brzuch jestem obrócona. Pewnie będzie tak samo jak poprzednio. Jak brzuch mnie zablokuje, to zacznę spać na boku [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
będziesz się bujać jak zuczek na pleckach[emoji12]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ktoś to źle okreslenie. Najbliższa rodzina. Najlepiej maz opcjonalnie najblizsza rodzina siostra matka ojciec.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie ma znaczenia kto dostarczy zwolnienie, nie musi to być nikt z rodziny. Grunt żeby było dostarczone na czas, czyli najpóźniej tydzień od daty wystawienia. Można też zwolnienie wysłać pocztą najlepiej z potwierdzeniem nadania, żeby był dowód ze wyszło. @aga_sz91 jak masz się za każdym razem denerwować to zwolnienie w kopertę i do widzenia ;) Ja zawsze wysyłalam poczta :)
 
Hmmm wy się martwicie spaniem na bokach, a ja śpię na brzuchu. I nic nie poradzę. No budzę się w nocy i zawsze na brzuch jestem obrócona. Pewnie będzie tak samo jak poprzednio. Jak brzuch mnie zablokuje, to zacznę spać na boku [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom

Miałam tak samo w poprzednich ciazach i teraz tez nic się nie Zmieniło:D śpię na brzuchu do oporu, a jak już brzuch zacznie przeszkadzać to wyciągam wielki kojec motherhood i on jest cudowny do spania na boku. Mąż mi go kupił w pierwszej ciąży i był to jak dotąd najlepszy ciążowy zakup :D
 
A no właśnie słyszałam o tym, że dobre do spania. Ale mi się dobrze spało w poprzedniej ciąży. Nie miałam problemów ze znalezieniem pozycji. Dopiero w 3 trymestrze przeszkadzało mi drętwienie nóg i ciągłe bieganie do łazienki.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja przed ciąża zawsze zasypialam na lewym boku ...A teraz tylko na prawym bądź bardziej na plecach a rzadko na lewym bo mi nie wygodnie...To na siłę nie będę kładła się na lewym bo nie zasnę [emoji20]
 
Do góry