reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Eliza trzymaj się.

Ja dzisiaj drugi dzień odpoczywania. Najgorzej, że jeść nie mogę, bo gardło mnie boli.
Muszę w końcu moim rodzicom powiedzieć, ale boję się jak nastolatka. Masakra.
 
reklama
Eliza trzymaj się.

Ja dzisiaj drugi dzień odpoczywania. Najgorzej, że jeść nie mogę, bo gardło mnie boli.
Muszę w końcu moim rodzicom powiedzieć, ale boję się jak nastolatka. Masakra.
dlaczego się boisz? :) ja mimo, że ciąża 3 też się obawialam reakcji mojej mamy, bo mieszka razem z moją rodziną i wiem, że z racji wieku ma dość wnuków.. No ale jakoś to zniosla ;p
 
Dziewczyny jestem już po badaniu... Wszyyystko w porządku, groszek się rozwija ma 51 mm, i waży 55 gram :D Są dwie nóżki , dwie rączki, kręgosłup prawidłowy, wszytsko w normie... Kamień z serca.... Płeć jeszcze nie do rozpoznania. trzymać nas będzie w niepewności ;)
Według USG wychodzi , że jestem w 11 tc 4 dzień, byłam przekonana że to 12.
Zobacz załącznik 829415
Jakie piekne zdjecie usg! Ja ja bym chciala byc chociazby na ttm etapie. W poprzednich ciazach nigdy nie dotrwalismy tak daleko :/ mam nadzieje,ze tym razem sie uda. Mocno trzymam kciuki! W pon ide posluchac pierwszy raz serduszka mojego malenstwa.
 
Witam się i ja z rocznika 85. To moja 5 ciąża ale mam tylko jedno dziecko póki co. Biorę sporo leków w tym zastrzyki clexane. Co do witamin to ja uważam, że powinno się brać zwłaszcza jak się ma mdłości i wymioty i nie jest się w stanie jeść odpowiednio. Biorę prenatal uno, choć dziś kupiłam już duo.
Mdłości po mału ustępują ale boli mnie pośladek i spojenie łonowe.

@waniliowe.love dlaczego teściowa jest wściekła, że jesteś w ciąży?


Witam się i ja z rocznika 85. To moja 5 ciąża ale mam tylko jedno dziecko póki co. Biorę sporo leków w tym zastrzyki clexane. Co do witamin to ja uważam, że powinno się brać zwłaszcza jak się ma mdłości i wymioty i nie jest się w stanie jeść odpowiednio. Biorę prenatal uno, choć dziś kupiłam już duo.
Mdłości po mału ustępują ale boli mnie pośladek i spojenie łonowe.

@waniliowe.love dlaczego teściowa jest wściekła, że jesteś w ciąży?



Ja mam to samo z tym pośladkiem. Niestety to trochę mi wygląda na rwe kulszowa. Tylko trochę za wcześnie. W ciąży z synkiem miałam te dolegliwości około 35 tygodnia.

Ja mam to samo z tym pośladkiem. Niestety to trochę mi wygląda na rwe kulszowa. Tylko trochę za wcześnie. W ciąży z synkiem miałam te dolegliwości około 35 tygodnia.
Hej Olasec! Ja tez jestem na Clexane. Ktory to tydz u Cb? Trzymam kciuki za nas obie :)
Witam się i ja z rocznika 85. To moja 5 ciąża ale mam tylko jedno dziecko póki co. Biorę sporo leków w tym zastrzyki clexane. Co do witamin to ja uważam, że powinno się brać zwłaszcza jak się ma mdłości i wymioty i nie jest się w stanie jeść odpowiednio. Biorę prenatal uno, choć dziś kupiłam już duo.
Mdłości po mału ustępują ale boli mnie pośladek i spojenie łonowe.

@waniliowe.love dlaczego teściowa jest wściekła, że jesteś w ciąży?



Ja mam to samo z tym pośladkiem. Niestety to trochę mi wygląda na rwe kulszowa. Tylko trochę za wcześnie. W ciąży z synkiem miałam te dolegliwości około 35 tygodnia.
 
Dziewczyny. Niestety ale opuszczam Was :( czasem będę Was podczytywać dopóki nie zmienicie forum na tajne. Trzymam za Was kciuki aby wasze ciąże przebiegły jak najlepiej dla Was. Mam nadzieje ze wszystko będzie ok praca i innymi rzeczami nie ma się co martwić dbajcie o siebie i o swoje maleństwa.
Trzymajcie się cieplutko kochane :*
Trzymaj sie tam cieplo. Domyslam sie przez co przechodzisz. Jestem mama 3 aniolkow. Badz silna.
 
reklama
Do góry