reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
U mnie koniec 9 tygodnia 9 i 5 dni;) i czasem widac brzuszek bo to druga ciaza

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
u mnie ten sam termin .ciaza 4. widac już co nie co.no i w spodnie jeansowe sprzed ciąży nie wejdę. czuje już powiększona macice. nawet na brzuchu się nie położę bo boli.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie też bębenek jak w 6tym miesiącu. W poprzedniej ciąży też tak było, ale u mnie to wzdęcia. Już nie wiem co mam jeść, żeby potem żołądek nie bolał. Na razie zauważyłam, że sałatka ryżowa mi nie szkodzi, ale nie mogę jej jeść na okrągło.
 
dobre wieści. A jakiś polski gin prywatnie nie wpisze Ci zwolnienia.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Wlasnie w tym problem ze jestem w Niemczech normalnie ubezpieczona a nie prywatnie i do lekarza nie da sie isc tak prywatnie. Znalazlam jednego lekarza który ma prawdopodobnie miejsca ale przyjmuje dzis od 15 wiec bede dzwonic.
 
reklama
U mnie też bębenek jak w 6tym miesiącu. W poprzedniej ciąży też tak było, ale u mnie to wzdęcia. Już nie wiem co mam jeść, żeby potem żołądek nie bolał. Na razie zauważyłam, że sałatka ryżowa mi nie szkodzi, ale nie mogę jej jeść na okrągło.
Co to jest sałatka ryżowa? :)
 
Do góry