reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Jezu dziewczyny czy wy też macie taki apetyt.???? u mnie masakra, mogę jeść na okrągło. No i mdłości mi przechodzą jak jem . No i tak leżę i ruszam gęba cały czas. w spodnie już się nie mieszcze

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mam to samo [emoji23]
Dzisiaj króluje pasztet [emoji23] do tego mandarynki ! Zjadłam kg i wysłałam męża po więcej [emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Trzymam kciuki żebyś same pozytywne wiadomości usłyszała :-) ja w sobotę mam wizytę a w poniedziałek urodziny wiec i cicho liczę że a nóż widelec uda się coś zobaczyć dla lekarza i chociaż powie że przypuszcza jakiej płci będzie maluszek ale za pewno będzie za wcześnie no ale pomarzyć można :-) to byłby super prezent na urodziny ale i tak najważniejsze żeby wszystko było w porządku :-) i tego życzę i tobie i sobie i nasz wszystkim mamuskom :-)

Dziękuję za odpowiedź, wcześniej nie uda mi się już zorganizować wizyty więc muszę czekać na sobotę
do soboty nic się nie stanie :).

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam to samo [emoji23]
Dzisiaj króluje pasztet [emoji23] do tego mandarynki ! Zjadłam kg i wysłałam męża po więcej [emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mandarynki to wam na zdrowie wyjdą gorzej jakbyś jadła coś niezdrowego w takich ilościach[emoji12]
Ja moją pasztetowa skończyłam na śniadanie[emoji12] dziś na kolację muszę się pochwalić jadłam pomidorki chery m.in więc to dla mnie postęp bo pomidora nie tknelam od września...jeszcze warzywa do obiadu to zjem ale na śniadanie lub kolację to ciężko ...co prawda pomidor to owoc ale jestem z siebie dumna[emoji1]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam to samo [emoji23]
Dzisiaj króluje pasztet [emoji23] do tego mandarynki ! Zjadłam kg i wysłałam męża po więcej [emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja na początku jadłam wszystko co kwaśne.i tylko kwaśne. A teraz to już mi bez różnicy.jak mi smakuje to jem. dziś np grzanki z czosnkiem i ż.serem ż pączkami ż dzika róża. totalny Misz masz. wczoraj gofry z cukrem i ketchupem.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jezu dziewczyny czy wy też macie taki apetyt.???? u mnie masakra, mogę jeść na okrągło. No i mdłości mi przechodzą jak jem . No i tak leżę i ruszam gęba cały czas. w spodnie już się nie mieszcze

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mam podobnie ciągle chodzę głodna a tu w szpitalu to po prostu racje glodowe dobrze ze mąż dowózl co nieco bo bym z głodu padła
 
@bass dopiero teraz przeczytałam co u ciebie wcześniej przeoczyłam :/ dużo odpoczywaj i oby szybko się po prawilo! Dużo zdrówka

Ja na szczęście nie mogłam narzekać na jedzenie w szpitalu porcję były na prawdę duże i jeszcze dostałam kartki po porodzie i wybrałam sobie co chce na śniadanie obiad i kolację i w jakiej ilości. Chodź byłam tak wyglodniala bo przez 3 dni nie jadłam kompletnie nic bo skurcze żyć nie dały to mąż jescze do woził mi do szpitala jedzenie [emoji23]


Ja jem normalnie tak jak przed ciążą w sumie te same ilości nawet. I na śniadanie jak i na kolacje staram się mieć na kanapce ogórka pomidora i sałatę :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki, od kilku dni mam coś takiego....nawet nie wiem, jak to określić, dwa do kilku razy na 5 min musze sobie westchnąć...bo czuje tak jakbym była niedotleniona....czułyście coś takiego? 12t4d
 
received_1448973405151050.jpeg

A to moje dzisiejsze zdjęcie, według usg to 9+2.chcociaz z Om wychodzi 9+6, ma 2,6cm, co według tabelki która znalazłam w internecie się zgadza z tym terminem wg OM, zapisał mnie mnie na badania prenatalne na piątek za tydzień, bo idzie na urlop, ale powiedział że najpierw sprawdzi jaka wielkość płodu i jeżeli będzie około 4,5 cm to wtedy zrobimy to badanie a jak nie to wtedy będę musiała czekać dwa tygodnie :) wracając do zdjęcia to wygląda tak jakby miał siusiaka [emoji14]

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • received_1448973405151050.jpeg
    received_1448973405151050.jpeg
    24,6 KB · Wyświetleń: 366
reklama
Dziewczynki, od kilku dni mam coś takiego....nawet nie wiem, jak to określić, dwa do kilku razy na 5 min musze sobie westchnąć...bo czuje tak jakbym była niedotleniona....czułyście coś takiego? 12t4d
od kilku tygodni nawet. moje kochanie się śmieje że mnie że sapie jak stara baba.no niestety sks. pamiętam że w 1 ciąży też mi się tak ciężko oddychalo i brałam na to jakiś lek.podobno dzieje się tak bo przekona jest scisnieta.no i strasznie szybko się mecze.kondycja kompletnie siadla,a ponoć na początku powinno być odwrotnie.hormony mają dodawać siły.no ja nie mam wogole.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry