reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny ktoras z was ma ciagle niestrawności i uczicie prZepełnienia?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam i ja :(
Ja . ale ja non stop żre. od rana jeszcze jak Cię mogę ale teraz ż upływem dnia jest gorzej. brzuch jak w 6 m-cu czasem.i mam wrażenie że mi skóra pęknie. trochę lepiej jest jak pracuje i się ruszam wiecej

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To będziemy razem się stresować :-) i która to twoja wizyta? Moją bedzie trzecią ale pierwsza U tego lekarza i chce by on prowadził moja ciążę :-)
U mnie 3 mialam razu u lekarki ale wtedy malo zobaczyla drugi raz szybko nnie przyjela Robila tylko usg sprawdzic czy beta zgadza się ze wzrostem dzidzi bylo dobrze i 3 raz na sorze tydzien temu. I teraz 4 oby bylo wszytko w porzadku

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cukier badalam jakieś dwa tygodnie temu to było w porządku i mocz tak samo. Czytałam ze dziewczyny miały nawet tak wcześnie właśnie zatrucie
to l ec do lekarza.ja tak zatrzymywalam wode ale na końcu ciąży i to było powiedzmy normalne .na początku to nie wiem.moze coś ż nerami

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie 3 mialam razu u lekarki ale wtedy malo zobaczyla drugi raz szybko nnie przyjela Robila tylko usg sprawdzic czy beta zgadza się ze wzrostem dzidzi bylo dobrze i 3 raz na sorze tydzien temu. I teraz 4 oby bylo wszytko w porzadku

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki żebyś same pozytywne wiadomości usłyszała :-) ja w sobotę mam wizytę a w poniedziałek urodziny wiec i cicho liczę że a nóż widelec uda się coś zobaczyć dla lekarza i chociaż powie że przypuszcza jakiej płci będzie maluszek ale za pewno będzie za wcześnie no ale pomarzyć można :-) to byłby super prezent na urodziny ale i tak najważniejsze żeby wszystko było w porządku :-) i tego życzę i tobie i sobie i nasz wszystkim mamuskom :-)
to l ec do lekarza.ja tak zatrzymywalam wode ale na końcu ciąży i to było powiedzmy normalne .na początku to nie wiem.moze coś ż nerami

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję za odpowiedź, wcześniej nie uda mi się już zorganizować wizyty więc muszę czekać na sobotę
 
A ja o ile fizycznie czuje się znośnie, to psychika płata mi figle. Wszystko jest Ok a mi się ciagle wydaje ze cos jest nie w porzadku a wizyta dopiero za 2,5 tyg.
Trochę kiepski czas- na jutro miałam datę „ pierwszego” porodu:/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A ja o ile fizycznie czuje się znośnie, to psychika płata mi figle. Wszystko jest Ok a mi się ciagle wydaje ze cos jest nie w porzadku a wizyta dopiero za 2,5 tyg.
Trochę kiepski czas- na jutro miałam datę „ pierwszego” porodu:/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ściskam Cie mocno ;*
Niestety wiem co czujesz...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry