reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja dostałam wszystko odrazu 9 badań (kiła,toxopl.,grupa krwi,tak,mocz,morfo,glukoza i watrobowe

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
Skierowanie i masz to na nfz?
Kurde tyle kasy ale nie wiem czy mi się chce isc do obcego na nfz wizytę, czekać i i tak nie wiem czy mi przepisze te badania..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To mało placicie, ja za pierwszą wizytę z usg i cytologia zapłaciłam 225 zł :( ale wtedy nie było nic widać więc miałam kolejna wizytę za którą już nie płaciłam, teraz będę szła do innego lekarza też prywatnie i nie wiem ile będę płacić pewnie też w granicach 150 zl

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@TamiSu właśnie bo problem e tym ze oni wiele rzeczy olewaja i młodych matek nie informują... ja urodziłam synka to w szpitalu ani położna nic mi nie mówiła ze chlopczykowi musze delikatnie odsuwac napletek i czyścić... Moja mam mi to powoedziala jak mały miał miesiąc bo jej koleżanka ja przed tym przestrzegla ponieważ jej nikt nie po informował o tym i jej synek nabawil się stulejki i dopiero wtedy lekarz ich opierdzielil ze tego nie robili... no ale przecież nie każdy wie od razu wszystko prawda?
Dlatego zapisałam się znowu na to forum bo w pierwszej ciąży dziewczyny na prawdę wiele pomagały w sumie do teraz z wieloma mam kontakt prawie codziennie

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
u mnie na szkole rodzenia położna powiedziała, ze obecnie jest wytyczna medyczna, że się nie powinno odciągać napletka. ale powiedziała, że z własnego doświadczenia uważa, że powinno się odciągać.
 
Skierowanie i masz to na nfz?
Kurde tyle kasy ale nie wiem czy mi się chce isc do obcego na nfz wizytę, czekać i i tak nie wiem czy mi przepisze te badania..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak na NFZ i dziś byłam je zrobić w pn mam wyniki oprócz grupy krwi we wtorek.
Co do kosztów za takie badania to widziałam pakiet w którym było jeszcze hiv którego ja nie robiłam ale bez grupy krwi i tak za 158zł.
A za wizytę prywatnie płacę zawsze 150zł

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czytałam dużo na ten temat... ale w mojej głowie wciąż jest blokada. Może to się jeszcze zmieni chociaż wątpię :( dziękuję Wam za wyrozumiałość :)
jak po porodzie zacznie się laktacja, to karmienie lub laktator to może być jedyne wyjście. A ktoś wie jak szybko zadziałają te tabletki?
Chociaż coś mi się majaczy, że gdzieś ktoś mi mówił, że czyjaś koleżanka je wzięła, to prawie po ścianach chodziła, bo to jakieś hormony były i świrowała okrutnie.
 
A propo bólu brzucha to też dziś coś czuję inaczej niż zawsze..takie bąbelki albo pulsowanie w podrzuszu (ma któraś tak?)...śpię też lepiej niż przedtem bo nie wstaję tak często w nocy...I już lekko swiruje bo w poniedziałek wizyta

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Laski kila mnie zaszokowala;) ja cytologie mialam darmowa a robiona prywatnie . a co do badan toxoplazmoza jest wazna bo ona powoduje duza ilosc poważnych chorób u dzieci

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Muszę się wyzalic bo zaraz sie rozbecze. Mam tragiczny tydzień. Poniedziałek cały dzień straszna migrena, od wtorku do czwartku jelitowka albo nie wiem już sama co... wymioty, biegunka, ból głowy, ból żołądka i skurcze.. nic nie moge jeść, jem suche płatki kukurydziane i piję wodę :( dziś byłam w dalekiej podróży załatwić sprawy urzędowe, męczył mnie ból żołądka i w pewnym momencie złapał mnie tak straszny ból jajnika, że chciałam umrzeć. Dobrze, że miałam nospe ze sobą. Jest wieczór odespalam, wstaję i co czuję... swędzenie, pieczenie. No kur... rewelacja :( nie płaczę tylko dlatego, że to skończyłoby sie kolejną migrena :( :( :( jak ja dotrwam do poniedziałku :sad: jestem załamana, nie mam już siły........
Kurczę faktycznie tydzień pechowy masz ....myślisz że to zapalenie ???

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Muszę się wyzalic bo zaraz sie rozbecze. Mam tragiczny tydzień. Poniedziałek cały dzień straszna migrena, od wtorku do czwartku jelitowka albo nie wiem już sama co... wymioty, biegunka, ból głowy, ból żołądka i skurcze.. nic nie moge jeść, jem suche płatki kukurydziane i piję wodę :( dziś byłam w dalekiej podróży załatwić sprawy urzędowe, męczył mnie ból żołądka i w pewnym momencie złapał mnie tak straszny ból jajnika, że chciałam umrzeć. Dobrze, że miałam nospe ze sobą. Jest wieczór odespalam, wstaję i co czuję... swędzenie, pieczenie. No kur... rewelacja :( nie płaczę tylko dlatego, że to skończyłoby sie kolejną migrena :( :( :( jak ja dotrwam do poniedziałku :sad: jestem załamana, nie mam już siły........
Biedulko lody zjedz moze ja niedawno Zjadłam. Co do sedzenia kompiel i prezmywanie rumiankiem. Działa od kazajaco

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry