reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Ja miałam chodzić prywatnie, ale chyba przez to, że te koszty po kieszeni bolą zdecyduję się na NFZ. Lekarz na nFZ dał mi skierowanie na badania genetyczne, pytał czy zamierzam chodzić do niego czy nie, bo inaczej nie da mi tych badań. I dogadałam się z nim, że na kolejnej wizycie dostanę l4. Stwierdziłam, że po pierwsze mam go najbliżej,bo w moim mieście i to przeważyło. Mój mąż pracuje na różne zmiany, często po 10h go nie ma, lekarz prywatny jest 30 km od mojego miasta - auto mąż zabiera muszę poruszać się autobusami, a to już mi nie pasuje, bo bym musiała co miesiąc ciągnąć synka ze sobą. Po drugie na pewno pójdę prywatnie ze dwie wizyty żeby pooglądać maluszka w lepszej jakości. Zakładam taką ewentualnośc jeżeli na NFZ mi sie nie będzie podobalo, przepiszę się prywatnie i tyle :)

Ja z bezsennością nie mam problemu. Wstawać rano muszę, więc od 21 śpię razem z synkiem :D Po powrocie do domu zawsze drzemka do godziny, bo padnę.
Ja dzisiaj mam mega mdłości nadal, ale jem zupkę ogórkową, pochlaniam :D robię bułki z ogórkiem kiszonym i cebulą :D Jutro zrobię bigos, tak kwaśnego mi się chce :)
Na USG genetycznym będziesz miała w fajnej jakości zdjęcia, bo nawet zwykłe 2D ładnie wygląda;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja jem 3i4 kanapek z pasztetowa i sosem z cukini;) pycha najeść sie nie moge a normalnie mieso fee bylo

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też od dwóch dni wędzoną pasztetową wcinam[emoji1]
A dziś jak wyszłam do kumpli to dopiero wieczorem wróciłam...pochwalilam się jej bo wcześniej miałam stracha ale stwierdziłam że już pora dziś zaczęłam 13 tydzień...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Raczej od razu nie da Ci skierowania na wszystkie badania, przeważnie robią to stopniowo.
Ale mozesz iść i dostaniesz na początku na podstawowe czyli mocz ,cukier, morfologia i może coś jeszcze.
A jeśli nie do ginekologa to możesz iść do rodzinnego.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dostałam wszystko odrazu 9 badań (kiła,toxopl.,grupa krwi,tak,mocz,morfo,glukoza i watrobowe

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dostałam wszystko odrazu 9 badań (kiła,toxopl.,grupa krwi,tak,mocz,morfo,glukoza i watrobowe

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
To tylko moja taka wstrzemiezliwa, ja dostałam morfologię, cukier i mocz na razie..
A grupę krwi mam, w poprzedniej ciąży też nie musiałam jej oznaczać bo miałam wynik.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
To tylko moja taka wstrzemiezliwa, ja dostałam morfologię, cukier i mocz na razie..
A grupę krwi mam, w poprzedniej ciąży też nie musiałam jej oznaczać bo miałam wynik.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Dostałam to na pierwszej wizycie plus cytologia ...może dlatego że to był już 12 tydzień...?ale jak usłyszał że mam niedługo przeziernosc karku robiona to usg już mi nie zrobił...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry