reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Jeżeli nas czyta to napisać nie mam ochoty gadać co kolejek przecież widzi ze się dziewczyny zamartwiają. I nie zachowujemy się jak nastolatki tylko cokolwiek mogłaby napisać albo odpisać na priv bo któraś z nas do niej napisała.
A moze nie chce rozmawiac? Moze nie chce tego rozgrzebywac. Potrzebuje ciszy, spokoju. Albo podjela jakas decyzje i nie chce o niej trabic, nie chce na razie oceniania? Ale sobie podczytuje co u innych slychac?
Jakby chciala pisac to by pisala. Czemu tak trudno jest to niektorym zrozumiec?

Bankowo teraz siedzi i czyha az wrzucisz zdjecie swojego brzucha... pfff

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moim zdaniem jakby podjęła decyzje ta której niechciala to by nie czytała tego wgl żeby nie mieć wyrzutów sumienia albo żeby nie było jej bardziej smutno. Ale to jest tylko moje zdanie i nie chce się tu z nikim kłócić na ten temat :)
 
odnośnie takiej zaraźliwości :) znam jeden przypadek, gdzie dziewczyna nie mogła zajść w ciąże i oczywiście było latanie po lekarzach, aż w jej dziale trzy inne dziewczyny zaszły w zbliżonym czasie i nagle ona też. Śmiałyśmy się, oczywiście z radością, że posiedziała na właściwym krzesełku :)
A dział był 5 osobowy + kierowniczka. I okazało się, że to co robiło 5 osób nagle zostało dla jednej osoby + kierowniczka. Nie było zatrudnienia na zastępstwa, dziewczyna, która pozostała nie wyrabiała na zakrętach".

U mnie w klinice jestem 11 albo 12 kobieta w ciazy w ciagu ostatniego roku

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moim zdaniem jakby podjęła decyzje ta której niechciala to by nie czytała tego wgl żeby nie mieć wyrzutów sumienia albo żeby nie było jej bardziej smutno. Ale to jest tylko moje zdanie i nie chce się tu z nikim kłócić na ten temat :)
A moze podjela decyzje zeby zostac z tym facetem i jej glupio sie do tego przyznac?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to jest jej sprawa przecież nikt jej tu nie będzie za to krytykował a napisać wszystko ok albo nie mam ochoty pisać nie jest ciężkie szczególnie ze wiele dziewczyn pyta co u niej. Nawet na priv odpisać ze nie ma ochoty rozmawiać nic nie kosztuje przynajmniej nikt by się nie martwił
 
Moje prenatalne wypada w 13,6. Do tego czasu można robić.
Prenatalne mam 22.11. Wizyte mam 16.11 wiec jeszcze się zapytam swojej czy to nie za późno i ile u niej kosztuje prywatnie bo jakoś się boje ze ten lekarz mi odwoła w ostatniej chwili.
Chodziło mi o 13 i 1/2 . Tak mi lekarz powiedział jak bylam w szpitalu.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jeśli chodzi o pracę. To proponuje oprócz ustnego powiadomienia, wysłanie dodatkowo maila z powiadomieniem. Zawsze wtedy jest dowód ze pracodawca wiedział o ciąży.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My właśnie z synkiem jedziemy na pierwszą wizytę. Do tej pory się stresowalam, ale dzisiaj, jak już jestem w drodze, to się cieszę [emoji4]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry