reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja wlasnie tez sie dzieje ze herby sie nie powinno, a uwielbiam szczegolnie z mlekiem :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Czyli tzw bawarka. A ja właśnie słyszałam ze właśnie kobiety w ciąży powinny pic Bawarke bo to powoduje ze kobieta ma pokarm w piersiach czy coś takiego. I herbata zawiera teine a nie kofeinę :*
 
reklama
A co do zamknięcia wątku to jak chcecie niestety pracuje po 12 h dziennie wiec nie mam czasu za bardzo się udzielać. A jak dzień wolny to zawsze coś do załatwienia. Zastanawiam się tez czy Weronika nas oszukała czy co. Chociaż czasem jak coś pisała to tak nie składniowo i trochu nie gramatycznie wiec nie wiem czy właśnie to nie oszustwo moim zdaniem to bezczelność trochę z czyjejś strony i po co tak wymyślać takie okropne historie?
 
Badania prenatalne robi się w terminie do 13+6 wg ostatniej miesiączki.

@Just&yna a czemu podejrzewasz, że mogą Cię zwolnić? Jeśli nie podpiszesz wypowiedzenia to kierownik zrobi notatkę służbową i napisze, że odmówiłaś podpisania i wypowiedzenie będzie ważne. Poza tym myślę, że w razie czego to w sądzie wygrasz.
Blagam. Prenatalne robi sie cala ciaze... USG genetyczne robi sie do 13+6
Kochana nie panikuj, lekarze wiedzą co robią. Dla pocieszenia będziemy mialy badanie w tym samym wieku ciąży :)
Tez tak uwazam ;)



Czesc. Ja dzis jade do ginekologa po skierowanie na usg ktore chce zrobic w pt-wt
Przy okazji sprawdze jeszcze tsh bo w poprzedniej coazy mialam niedoczynnosc tarczycy i teraz tez bym nie chciala przegapic.
Musze zrobic jeszcze usg cyckow bo 3 lata nie robilam ale terminy do bani.


Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nasze bobasy teraz rosną najszybciej. Już nie mogę doczekać się ruchów. W ciąży z synkiem poczułam pierwszy raz w 16 tygodniu i liczę, że teraz też tak wcześnie będzie. A miałam łożysko na przedniej ścianie a i tak szybko poczułam.
Dziś o 17:30 mam wizytę i dostanę skierowanie na badania prenatalne:)
 
A co do zamknięcia wątku to jak chcecie niestety pracuje po 12 h dziennie wiec nie mam czasu za bardzo się udzielać. A jak dzień wolny to zawsze coś do załatwienia. Zastanawiam się tez czy Weronika nas oszukała czy co. Chociaż czasem jak coś pisała to tak nie składniowo i trochu nie gramatycznie wiec nie wiem czy właśnie to nie oszustwo moim zdaniem to bezczelność trochę z czyjejś strony i po co tak wymyślać takie okropne historie?
A ja uwazam ze nie oszukala. Gdyby to byl troll to tymbardziej by sie rozkrecal...
A tu kobieta ma ciezka sytuacje, pewnie placze po nocach a Wy jeszcze sie jej uczepilyscie ze klamie, wymysla i trolluje jak by to bylo istotne... wybaczcie ale takie Wasze komentarze sa nie na poziomie... jak paczki rozwydrzonych nastolatek.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co do zamknięcia wątku to jak chcecie niestety pracuje po 12 h dziennie wiec nie mam czasu za bardzo się udzielać. A jak dzień wolny to zawsze coś do załatwienia. Zastanawiam się tez czy Weronika nas oszukała czy co. Chociaż czasem jak coś pisała to tak nie składniowo i trochu nie gramatycznie wiec nie wiem czy właśnie to nie oszustwo moim zdaniem to bezczelność trochę z czyjejś strony i po co tak wymyślać takie okropne historie?
Raczej bezczelne jest zarzucanie komus klamstwa i trollowania nie majac ku temu zadnych dowodow, nie znajac osoby ani sytuacji.

To rownie dobrze mozna powiedziec tym co ciaze stracily ze to trolle bo sie juz nie udzielaja...

Wybaczcie ale jestem zbulwersowana Wasza postawa

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeżeli nas czyta to napisać nie mam ochoty gadać co kolejek przecież widzi ze się dziewczyny zamartwiają. I nie zachowujemy się jak nastolatki tylko cokolwiek mogłaby napisać albo odpisać na priv bo któraś z nas do niej napisała.
 
Jeżeli nas czyta to napisać nie mam ochoty gadać co kolejek przecież widzi ze się dziewczyny zamartwiają. I nie zachowujemy się jak nastolatki tylko cokolwiek mogłaby napisać albo odpisać na priv bo któraś z nas do niej napisała.
Dokładnie mogłaby się odezwać, bo z tego ci widzę znów była dziś rano na forum, to jest lekceważenie...

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A mało tego jakby nie miała ochoty z nami pisać nawet jeśli to co napisała jest prawda to by nie podczytywała i nie olewała wiadomości
 
Do góry