reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Hej. Wracam wczoraj tal lep mnie bolal ze unikalam telefonu o laptopa. Co do inhalacji moze byc rumianek

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witaj w klubie. Ja też wczoraj dramat z głową, prawie nic nie spałam i od 5:00 już musiałam wstać... teraz lekko mnie ciupie, mam nadzieję, że już jutro odpuści. Te migreny są straszne :(
A ja juz przestraszyłam sie ze cos nie tal jest bo w pierwszej ciazy tylko kilka razy midreny mialam a teraz juz tydzień sow ciągną

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co duphastonu. Biore go ale nie powiedziala bym ze to on nasila ciążowe obiawy aczy kolwiwk trzeba by było lekarza Zapytać

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem w szoku dziś pierwszy raz od 10 września przespałam prawie 8 godzin bez pobudki ...obudził nas mojego budzik o 5 do pracy...A potem jeszcze przysnęłam do teraz....aż nie wiem co myśleć ...żebym tylko nie zaczęła sobie czegoś wkręcać...bo wizyta dopiero 7.11

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja juz przestraszyłam sie ze cos nie tal jest bo w pierwszej ciazy tylko kilka razy midreny mialam a teraz juz tydzień sow ciągną

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja przed ciaza miałam ciągle bóle glowy( nie migreny) a że nie znoszę bólu głowy to ciągle na ibupromie.a teraz nic, i tak się zastanawiam czy ja już sobie tego bólu głowy nie wmawialam i zaczynałam dzień od tabletki [emoji19]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem w szoku dziś pierwszy raz od 10 września przespałam prawie 8 godzin bez pobudki ...obudził nas mojego budzik o 5 do pracy...A potem jeszcze przysnęłam do teraz....aż nie wiem co myśleć ...żebym tylko nie zaczęła sobie czegoś wkręcać...bo wizyta dopiero 7.11

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
ciesz się że się wyspalas.tylko pozazdrościć.ja 1500 razy w nocy wstaje do kibelka.masakra.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry