reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Stwierdziłam że zrobię Brownie....I nie zgadniecie ...nie mam mąki tyle...No pierdolne ...do niczego się nie nadaje[emoji25]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jakie plany na dziś? Jedziecie na cmentarze? Ja jade w niedziele.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakie plany na dziś? Jedziecie na cmentarze? Ja jade w niedziele.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Witam. ja ide do pracy :( u nas nie ma święta. po pracy skoczę do kościoła jak będzie otwarty pomodlić się za swoich bliskich którzy odeszli.jakos sobie trzeba radzic

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Justyna bidulko. Ja tez miałam ciężka noc. Ach te nasze mdłości a ti trzeba tyłek na cmentarz zwlec

Wczoraj kupiłam torta i mam schowanego u sąsiadki. zaraz drepcze odebrać , bo mój mąż ma dziś urodziny. Ciekawe czy dam radę zjeść kawałek ??
 
Witam. ja ide do pracy :( u nas nie ma święta. po pracy skoczę do kościoła jak będzie otwarty pomodlić się za swoich bliskich którzy odeszli.jakos sobie trzeba radzic

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ważna jest pamięć hehe

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny.
My już po śniadaniu, dziś zrobiłam szybkie pankejki z płatkami owsianymi:)
Zaraz skoczymy na cmentarz w mieście a po obiedzie jedziemy na groby dziadków męża i odwiedzić babcie przy okazji.
Miłego dnia

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny widze ze mdlosci Was nie opuszczaja. Ja wczoraj jak mnie zaczal kluc jajnik i wyleciala wydzielina to mi sie niedobrze zrobilo z nerwow. Siadlam chwile kilka glebokich wdechow i sie uspokoilam. Ostatnio po prysznicu nad umywalka zrobilo mi sie slabo i niedobrze juz 3 raz!! Ale po chwili przeszlo na szczescie. Nie wiem czemu tak :(
 
Hej
Ja miałam jechać do kościoła. Ale mam mdłości i ledwo żyję. Spróbuję po obiedzie pójść na cmentarz. Teraz leżę i czekam aż mały zaśnie. Chyba się standardowo z nim kimnę.

Tyle szczęścia ze mąż zupę zrobi. Nie muszę w garach stać. Szczególnie ze w kuchni unosi się zapach smażonej wędliny [emoji37]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Stwierdziłam że zrobię Brownie....I nie zgadniecie ...nie mam mąki tyle...No pierdolne ...do niczego się nie nadaje[emoji25]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom

Nie chciałaś podać przepisu to zrobiłam marchewkowe [emoji39][emoji12]

Czesc dziewczyny widze ze mdlosci Was nie opuszczaja. Ja wczoraj jak mnie zaczal kluc jajnik i wyleciala wydzielina to mi sie niedobrze zrobilo z nerwow. Siadlam chwile kilka glebokich wdechow i sie uspokoilam. Ostatnio po prysznicu nad umywalka zrobilo mi sie slabo i niedobrze juz 3 raz!! Ale po chwili przeszlo na szczescie. Nie wiem czemu tak :(

[emoji848]hmmm, moze dlatego ,ze w ciazy jesteś? [emoji6]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Do góry