reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

hej Dziewczyny ja prawdopodobnie koniec czerwca testy dwa wyszly pozytywnie dwie wyrazne krechy. wczoraj bylam u lekarza ale stwierdzil ze nie widac jeszcze pecherzyka piersi bola, sennosc ale to.normalne. zlecil bete i za dwa tyg przyjsc. Tylko martwi mnie strasznie jedna rzecz bardzo bola mnie plecy od kilku dni tak na dole nie nie mam zadnego plamienia bol tez nie jest mocny ale daje sie odczuc. Mowilam lekarzowi ale kazal odpoczywac i nie przemeczac sie. Jednak to mnie nie uspokoilo martwia mnie te bole? Czy ktoras z Was tak ma?
Witam. chyba większość z nas tak ma.wszystko się powiększa i rozciąga [emoji1]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Heyka dziewczyny :)
Ja miałam mieć w czwartek wizytę a mój lekarz odwołał do 16.11 bo jest na urlopie, ale za tydzień idę do innego lekarza zobaczyć jak tam mój pęcherzyk :)
Czy wy też macie takie mdłości? Ja już nic nie jem :( Wszystko mi śmierdzi, odruch wymiotny, najgorzej jest popołudniu i często w nocy budzę się z mdłościami. Mało co jem, bo mało co mi smakuje, odpowiada :( bo na wszystko reaguję odruchem wymiotnym..Nie chcę niedojadać,ale to uczucie...w pracy muszę funkcjonować, a nie chodzić zielona. A to zamknięte koło - nie zjem niedobrze mi, jem niedobrze mi.
Może macie jakieś sposoby? Przy synku miałam tak, że tylko od rana do południa męczyły mnie mdłości, jadłam migdały, banany. Teraz nie ma opcji - tylko woda wchodzi w grę.
Masakra....
 
Heyka dziewczyny :)
Ja miałam mieć w czwartek wizytę a mój lekarz odwołał do 16.11 bo jest na urlopie, ale za tydzień idę do innego lekarza zobaczyć jak tam mój pęcherzyk :)
Czy wy też macie takie mdłości? Ja już nic nie jem :( Wszystko mi śmierdzi, odruch wymiotny, najgorzej jest popołudniu i często w nocy budzę się z mdłościami. Mało co jem, bo mało co mi smakuje, odpowiada :( bo na wszystko reaguję odruchem wymiotnym..Nie chcę niedojadać,ale to uczucie...w pracy muszę funkcjonować, a nie chodzić zielona. A to zamknięte koło - nie zjem niedobrze mi, jem niedobrze mi.
Może macie jakieś sposoby? Przy synku miałam tak, że tylko od rana do południa męczyły mnie mdłości, jadłam migdały, banany. Teraz nie ma opcji - tylko woda wchodzi w grę.
Masakra....
Dziewczyny od lekarza dostawaly jakies czopki czy tabletki na mdlosci i wymioty uporczywe .

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj z okazji Halloween zostałam posiadaczką insuliny:/ mdłości zdecydowanie pomagają bo przynajmniej nie chce mi się jeść rzeczy których mi nie wolno... gratuluje fajnych kolejnych zdjęć USG! Wasze kropki rosną jak na drożdżach !:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj z okazji Halloween zostałam posiadaczką insuliny:/ mdłości zdecydowanie pomagają bo przynajmniej nie chce mi się jeść rzeczy których mi nie wolno... gratuluje fajnych kolejnych zdjęć USG! Wasze kropki rosną jak na drożdżach !:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja tez mialam insuline w poprzedniej ciąży. 4 razy dziennie i ta dieta. . . Brrr

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Heyka dziewczyny :)
Ja miałam mieć w czwartek wizytę a mój lekarz odwołał do 16.11 bo jest na urlopie, ale za tydzień idę do innego lekarza zobaczyć jak tam mój pęcherzyk :)
Czy wy też macie takie mdłości? Ja już nic nie jem :( Wszystko mi śmierdzi, odruch wymiotny, najgorzej jest popołudniu i często w nocy budzę się z mdłościami. Mało co jem, bo mało co mi smakuje, odpowiada :( bo na wszystko reaguję odruchem wymiotnym..Nie chcę niedojadać,ale to uczucie...w pracy muszę funkcjonować, a nie chodzić zielona. A to zamknięte koło - nie zjem niedobrze mi, jem niedobrze mi.
Może macie jakieś sposoby? Przy synku miałam tak, że tylko od rana do południa męczyły mnie mdłości, jadłam migdały, banany. Teraz nie ma opcji - tylko woda wchodzi w grę.
Masakra....
Ja dostałam czopki na receptę. Bez szału ich działanie. Bierzesz może duphaston ? Bo ja nie wiem czy nie po nik mam tak silne objawy
 
Ja dostałam czopki na receptę. Bez szału ich działanie. Bierzesz może duphaston ? Bo ja nie wiem czy nie po nik mam tak silne objawy
Możesz mieć.ja w poprzedniej ciąży brałam i myślałam że umrę.czulam się jak śmiertelnie chora.nie wspomnę o mdlosciach

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Współczuję dziewczynom z wymiotami... U mnie głównie mdłości i zapachy więc jem tylko wybrane rzeczy, od dwóch dni ryż zapiekany z jabłkami bo nic innego nie wchodzi ;) A tak z innej beczki, pamiętajcie, że w ciąży macie też pierwszeństwo przy zapisie do specjalisty. Dostałam skierowanie do dermatologa z racji nasilonego trądziku, dziś byłam się zapisać i najbliższy termin na 6 grudnia. Jak powiedziałam, że jestem w ciąży to zapisali mnie na 6 listopada :) Więc warto korzystać. Bodajże w ciągu 7 dni powinni przyjąć do specjalisty
 
Do góry