reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Hej
Termin na 20-21 czerwca

Leków jeszcze nie brałam bo o dziwo dziś lepiej. Wyczytałam że mdłości i wymioty powoduje hormon ( chyba hcg) i zeby go na bieżąco wypłukiwać trzeba dużo pic , tak wiec wlewam w siebie litrami i może to pomogło. A może cudownie ozdrowialam na sama myśl o czopkach
Chodzi pewnie o progesteron - to on zapewnia nam "atrakcje" w pierwszym trymestrze ;)

Dziś zapisałam się na badania genetyczne - skierowanie dostane dopiero w piątek, a tam gdzie bedę miała badanie nie wymagają okazania skierowania przy zapisach. Mój gin daje skierowanie wszystkim swoim pacjentkom - zawsze zrobić fotkę, że są wątpliwości, które trzeba skonsultować ;)
 
reklama
Chodzi pewnie o progesteron - to on zapewnia nam "atrakcje" w pierwszym trymestrze ;)

Dziś zapisałam się na badania genetyczne - skierowanie dostane dopiero w piątek, a tam gdzie bedę miała badanie nie wymagają okazania skierowania przy zapisach. Mój gin daje skierowanie wszystkim swoim pacjentkom - zawsze zrobić fotkę, że są wątpliwości, które trzeba skonsultować ;)
No to super, fajny lekarz:)
Ja już się orientowałam i tam gdzie my jedziemy też skierowanie dostarcza się w dniu wizyty. A i muszę mieć xero wypisu ze szpitala, skoro będę miała skierowanie z powodu poronienia;/

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej
Termin na 20-21 czerwca

Leków jeszcze nie brałam bo o dziwo dziś lepiej. Wyczytałam że mdłości i wymioty powoduje hormon ( chyba hcg) i zeby go na bieżąco wypłukiwać trzeba dużo pic , tak wiec wlewam w siebie litrami i może to pomogło. A może cudownie ozdrowialam na sama myśl o czopkach
Też mam na 20/21.06[emoji813]
Ja jeszcze nic nie widziałam a byłam w czwartek tydz temu :(


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to super, fajny lekarz:)
Ja już się orientowałam i tam gdzie my jedziemy też skierowanie dostarcza się w dniu wizyty. A i muszę mieć xero wypisu ze szpitala, skoro będę miała skierowanie z powodu poronienia;/

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Ogólnie fajny, ale na moje to taka troche spychologia z jego strony.
W ktorym tc poronilaś? Ja w 6 samoistnie i w szpitalu nie byłam, w związku z czym wypisu nie mam...
 
Ogólnie fajny, ale na moje to taka troche spychologia z jego strony.
W ktorym tc poronilaś? Ja w 6 samoistnie i w szpitalu nie byłam, w związku z czym wypisu nie mam...
A prywatne chodzisz? To w sumie może być jak piszesz bo "ściąga" tym pacjentki do siebie... Ale i tak fajnie.
Ja w skończonym 6, zaczęłam krwawić i pojechałam do szpitala bo to był weekend, zatrzymali mnie, obyło się bez zabiegu, ale wypis mam i kartotekę u mojej gin.
Tobie też pewnie może wpisać na skierowaniu że poroniłaś mimo że wypisu nie masz...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry