reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Cześć, chyba dołączę[emoji4]. Mam na imie Ewa. Termin mam na 21.06. Dzisiaj zrobiłam test i wynik pozytywny. Ale jeszcze u ginekologa nie byłam. Myślałam że grupy jeszcze nie ma. A tu już 202 str wypowiedzi [emoji16]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Hejo hejo ja mam termin na 26. Ide do lekarza za 2 tyg zeby za wcześnie znów nie pójść [emoji23]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny znowu codziennie rano man mdlosci... Dzis juz poludnie a ja sie zmusilam zeby jedna bulke zjesc... Przesylam 4 ciaze I W zadnej tak nie mialam owszem kills razy ale teraz to masakra... Praktycznie 3 tydzien Z kilkoma dniami przerwy... A sutki to tan jak bum ugly mala wkute W nie :-(
 
Farbować włosy można ale może wyjść inny odcień. Tak samo można robić hybrydy..

Co do chust to jest to zdrowe dla dziecka. Nie zdrowe są nosidła nawet te najlepiej rekomendowane przez niby specjalistów. Aczkolwiek nie wyobrażam sobie żebym chusty używała zamiast wózka. Dla mnie chusta to na szybki wypad do sklepu czy coś ale nie na noszenie godzinami bo dziecko ma za bardzo narzuconą pozycję i podejrzewam, że też by chciało się przyciągnąć itp.
 
Dziewczyny znowu codziennie rano man mdlosci... Dzis juz poludnie a ja sie zmusilam zeby jedna bulke zjesc... Przesylam 4 ciaze I W zadnej tak nie mialam owszem kills razy ale teraz to masakra... Praktycznie 3 tydzien Z kilkoma dniami przerwy... A sutki to tan jak bum ugly mala wkute W nie :-(
to potwierdza tylko że każda ciaza jest inna .niestety nic nie zrobisz. moja 3 ciaza i żadnych objawów poza mocnymi wizytami w toalecie po 500 razt[emoji1] no i bardziej zmęczona się czuje.ale żadnych mdłości wtmiotow ogólne samopoczucie wręcz rewelacyjne. ( odpukac. żeby tak zostalo)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Farbować włosy można ale może wyjść inny odcień. Tak samo można robić hybrydy..

Co do chust to jest to zdrowe dla dziecka. Nie zdrowe są nosidła nawet te najlepiej rekomendowane przez niby specjalistów. Aczkolwiek nie wyobrażam sobie żebym chusty używała zamiast wózka. Dla mnie chusta to na szybki wypad do sklepu czy coś ale nie na noszenie godzinami bo dziecko ma za bardzo narzuconą pozycję i podejrzewam, że też by chciało się przyciągnąć itp.

Są dobre nosidła - miękkie i z szerokim panelem. Sama mam takie i dla starszaka jest super. Nam przydawało się głównie w górach, na wyjazdach. Ale one nadają się dopiero dla dzieci samodzielnie siedzących.
 
@Olasec nosidla są nie zdrowe jeśli nosi się w nich dzieci nie siedzące. Nosidla tylko i wyłącznie dla dzieci samodzielnie siedzących. I panel od kolanka do kolanka

Można farbowac włosy. Jedynie brać te bez amoniaku bo on śmierdzi okrutnie. A kolor jeszcze w życiu inny mi nie wyszedł jak miał wyjść oczywiście mówi o ciąży.

A mnie dzisiaj zemdlilo jak musiałam boczek ze smażyć. Śmierdzial mi okropnie

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry