reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

@Mecenasowa27 kazdy dobry fizjoterapeta obali ci ten mit. Dziecko ma w chuście dobra pozycję i idealne ułożenie kręgosłupa.
Mi jest obojętne co będzie. Chodź mam przeczucie ze to chłopiec.
Mój synek nie cierpiał wózka dla niego to była kara... a dla mnie spacery z wózkiem były wykaczajace psychicznie to się nie dało....

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zazdroszcze ze macie po kims ubranka ;) u mnie raczej z tym krucho, mimo ze dzieci w rodzinie mnostwo :) raczej chodzi o kontakty rodzinne i pozniejsze gadanie "bo ja dalam" itp :) ostatnio chcialam cos kupic ale ciezko mi znaleźć cos takiego uniwersalnego :)
W piatek mialam wizyte u lekarza, poczatek 8 tyg :) widac bylo zarodek i serduszko :) niestety jest maly krwiaczek i skacze mi cisnienie :/

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez mam Mały krwiaczek , podobno zdążą soe często. Dostałam
Duphaston2x dziennie
 
Hej witamy witam :-) im nas więcej tym.lepiej :-)

Jeśli chodzi o chusty to słyszałam że są niezdrowe dla kręgosłupa dziecka. Ja np jestem mimo wszystko bardzo anty jeśli o to chodzi i na pewno chusty nie będę miała.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom

To już dawno zostało zdementowane. Niezdrowe są wisiadła - czyli sztywne nosidełka z wąskim panelem między nóżkami. Chusty polecają fizjoterapeuci, lekarze. Ci, którzy je znają, bo nadal jest ogrom medyków nie wiedzących co to.
 
To już dawno zostało zdementowane. Niezdrowe są wisiadła - czyli sztywne nosidełka z wąskim panelem między nóżkami. Chusty polecają fizjoterapeuci, lekarze. Ci, którzy je znają, bo nadal jest ogrom medyków nie wiedzących co to.
Dokładnie. Chustonoszenie to najzdrowsza forma noszenia dziecka.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
MartAo mój limit to też dwójka. Oho musze kończyć. Dziedzic mojej fortuny zbudził się nie w humorze [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a jak z farbowaniem włosów w ciąży? Zapisałam się już dawno i teraz mnie tak naszło...a wizyta dziś na 14.30...czy to dobry pomysł?
 
reklama
Do góry