reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dzien doberek dziewczeta :-)...temat ciuszkow W moim przypadku zostawiam na przyszly rok... Wozki ogladam czasem...minelo 6 lat od ostatniej mojej wyprawki... Ale ze swojego doswiadczenia wiem ze tych malusich ubranek Zach duzo nie MA Co kupowac bo szybko dzidziusie rosna :-)
 
reklama
Ja wózka nie kupuję. Dopiero spacerówkę kupię, ale to po zimie następnej. Wystarczą mi chusty, mam stary wózek, który będę czasem używać w domu w razie potrzeby. Jak mam wydać na wózek 1000-1500zł to wolę za to kupić 2 porządne chusty dodatkowo :D
 
Ja wózka nie kupuję. Dopiero spacerówkę kupię, ale to po zimie następnej. Wystarczą mi chusty, mam stary wózek, który będę czasem używać w domu w razie potrzeby. Jak mam wydać na wózek 1000-1500zł to wolę za to kupić 2 porządne chusty dodatkowo :D
Też myślałam o chuscie bo z dwoma wózkami jeździć nie Bede

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wózka nie kupuję. Dopiero spacerówkę kupię, ale to po zimie następnej. Wystarczą mi chusty, mam stary wózek, który będę czasem używać w domu w razie potrzeby. Jak mam wydać na wózek 1000-1500zł to wolę za to kupić 2 porządne chusty dodatkowo :D
Są wózki używana ze połowę tej ceny ;) ja celuje w takie bo przez 8 miesięcy nosiłam córkę. Tylko i wyłącznie. I trochę to uciążliwe

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wózka nie kupuję. Dopiero spacerówkę kupię, ale to po zimie następnej. Wystarczą mi chusty, mam stary wózek, który będę czasem używać w domu w razie potrzeby. Jak mam wydać na wózek 1000-1500zł to wolę za to kupić 2 porządne chusty dodatkowo :D
Chusty... Wstyd sie moze przyznac mam czworeczke dzieci ale z chustami brak stycznosci =-O
 
Chusty... Wstyd sie moze przyznac mam czworeczke dzieci ale z chustami brak stycznosci =-O

Polecam, naprawdę świetna sprawa.

@Kaana owszem są, ale skoro mam starą gondolę, to po co mam kupować drugą starą? I tak nie będę jej używać. Nosząc trzecie w chuście mam dwie wolne ręce na młodsze dzieci.
Średnią córkę nosiłam przez 1,5 roku, potem sporadycznie w razie potrzeby zamiennie z wózkiem. Ostatni raz 2 miesiące temu jak byliśmy w górach - młoda miała 4 lata i 18kg :)
Ja kocham chusty i już się nie mogę doczekać tego chustowego świrstwa :D
 
Nie widze tego zeby nie miec wozka... Z moja gromadka I Z malym dzieciatkiem na reku o mama.... ;-)

Właśnie nie na ręku. W chuście - na brzuchu, a potem na plecach :) Wiadomo, że dla każdego co innego będzie lepsze. Też byłam sceptyczna, ale spróbowałam przy młodszej córce i oszalałam na punkcie chust. Teraz mieszkam na 3 piętrze, więc nie widzi mi się wnoszenie i znoszenie wózka. Poza tym potem zimą jak będę odprowadzać dzieci do szkoły przedszkola do ubrania będę miała tylko dwoje, bo najmłodsze w chuście będzie pod moją kurtką - będzie potrzebna tylko czapka.
 
Ja też nosiłam i czasami to fajna sprawa. Wyskoczyć na pocztę, podlecieć do babci. Ale moje dziecko spało tylko w nosidle czy w chuście. W mróz łaziłam 2h po parku bo młoda spała. Plecy mi odpadły.
Chusty są pomocne. Przy goraczkach..
Ale mając kilkoro dzieci ja sobie nie wyobrażam nie oddać czasami młodszego komuś na spacer żeby spędzić czas ze starszą.
A że starszą przez 8 miesięcy mogłam nosić tylko ja ;D
Dalej jak wychodziłam z psem to wrzuciłam ja w chusye. Przestałam dopiero teraz ;)

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Właśnie nie na ręku. W chuście - na brzuchu, a potem na plecach :) Wiadomo, że dla każdego co innego będzie lepsze. Też byłam sceptyczna, ale spróbowałam przy młodszej córce i oszalałam na punkcie chust. Teraz mieszkam na 3 piętrze, więc nie widzi mi się wnoszenie i znoszenie wózka. Poza tym potem zimą jak będę odprowadzać dzieci do szkoły przedszkola do ubrania będę miała tylko dwoje, bo najmłodsze w chuście będzie pod moją kurtką - będzie potrzebna tylko czapka.
Czas poczytac popatrzec na chusty ...cale zycie sie ucze :-)
 
Do góry