reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny a czy już coś kupujecie?
Ubranka, gadżety itd?
Ja się nie umiem powstrzymać ale wiem że powinnam jeszcze czekać, na pewno nie chce kupić wszystkiego na raz, tylko podzielić sobie żeby było łatwiej finansowo....
Ja narazie kupiłam dwie książki z bajkami poczytaj mi babciu w prezencie dla babci jednej i drugiej i dwa identyczne bodziaki z napisem i Love dziadek wiadomo w prezencie dla dziadków. Sobie kupiłam książę ciąża fit Natalii gackiej :-) w grudniu jak pojedziemy na święta po Kraków to chcemy tam kupić wózek bo jest na pewno dużo więcej do zobaczenia niż u mnie na Podlasiu :-) póki co więcej kupować jeszcze nie planuje ale nie powiem.jak widzę te słodkie małe ubranka to uśmiech na twarzy bp wiem że niedługo będę je kupować :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam wszystko po córce. Wózek, przewijak ,ubranka,rożki,kocyki itp Łóżeczko też bo później kupię starszej nowe.
Takze zostanir kupić kilka letnich ubranek bo mam małe ubranka zimowe bardziej i kosmetyki. [emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zazdroszcze ze macie po kims ubranka ;) u mnie raczej z tym krucho, mimo ze dzieci w rodzinie mnostwo :) raczej chodzi o kontakty rodzinne i pozniejsze gadanie "bo ja dalam" itp :) ostatnio chcialam cos kupic ale ciezko mi znaleźć cos takiego uniwersalnego :)
W piatek mialam wizyte u lekarza, poczatek 8 tyg :) widac bylo zarodek i serduszko :) niestety jest maly krwiaczek i skacze mi cisnienie :/

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamy o tyle dobrze ze nam wystarczy jakies cieplejsze spodnie i bluza dla malucha a reszta letnie ubranka. Bo akurat lato z bpbasem nas czeka

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja rodziła 9.06 i było w sam raz. A z wózkiem jestem ostrozna bo moja nie chciała w nim jeździc do 9 miesiąca. Więc kupuję używany bo teraz mam spacerowkę z joie

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
witam.ale natworzylyscie.do jutra tego nie przeczytam a do pracy się muszę zbierać
ja po córce nie mam nic ma jakby już 11 lat [emoji16]. zakupy planuje na przyszły rok marzec kwiecień bo jeszcze czeka mnie przeprowadzka ale wózki już na ebuyu ogladam hih i łóżeczka i inne gadzety

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uniwersalnych ciuchow kupic sie nie da za bardzo. A z paczkami ciuchow uwazajcie moja kolezanka kupila i wyrzucila bo same brudne porwane byly tragedia totalna.
A pytanie wam tez tak zimno momentami czy tylkp ja tak marzne

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja was nad rabiam i właśnie mnie olsnilo ze przecież synek urodził się w październiku i ja same zimowe miałam na niego. Wiec letnie będzie trzeba jakieś po kupować.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dlatego kupując używane szukajcie ofert w swoim mieście lub okolicy. Wtedy możecie je dotknąć i zobaczyć

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry