reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

A ja jednak nie dołączę, dostałam wczoraj krwawienie, chyba miesiączka (nie mam pewnosci bo mój ginekolog mówił, ze przy pozamacicznej którą podejrzewa może wystąpić krwawienie) lekarz kazał zrobić jeszcze Bete. Po południu będą wyniki. Nigdy tak długo mi się okres nie spóźniał- 2 tygodnie i ten test pozytywny... Sama nie wiem co myśleć.
 
reklama
A ja jednak nie dołączę, dostałam wczoraj krwawienie, chyba miesiączka (nie mam pewnosci bo mój ginekolog mówił, ze przy pozamacicznej którą podejrzewa może wystąpić krwawienie) lekarz kazał zrobić jeszcze Bete. Po południu będą wyniki. Nigdy tak długo mi się okres nie spóźniał- 2 tygodnie i ten test pozytywny... Sama nie wiem co myśleć.
trzymam kciuki oby bylo wzystko dobrze obys u nas zostala
 
A ja jednak nie dołączę, dostałam wczoraj krwawienie, chyba miesiączka (nie mam pewnosci bo mój ginekolog mówił, ze przy pozamacicznej którą podejrzewa może wystąpić krwawienie) lekarz kazał zrobić jeszcze Bete. Po południu będą wyniki. Nigdy tak długo mi się okres nie spóźniał- 2 tygodnie i ten test pozytywny... Sama nie wiem co myśleć.
Trzymamy kciuki żeby wszystko było dobrze!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja za to byłam u ginekologa..
Dzisiaj mnie nie badał nie ma sensu bo za wcześnie (5t1d)
Usłyszał mój kaszel i się za głowę złapał do tego mnie opier....dolil ze nie biorę tego antybiotyku (tydzień temu przepisał mi go rodzinny ale chciałam to z ginem skonsultowac), że mogę sobie krzywdę zrobić tak długim i okropnym kaszlem..
Za tydzień powinno być wszystko pięknie widać o ile na prawdę sobie nic złego tym kaszlem nie zrobiłam :(
Jestem umówiona w czwartek i do tego czasu chyba się zamartwie tak mnie nasyraszyl że takie choróbsko może źle na ciążę wpłynąć..
W pon chyba pójdę ma betę to mnie uspokoi jak będzie rosła.

Wyniki bety i progesteronu się mu podobały , jest ok.

L4 mam od rodzinnego, kazał pociągnąć do wizyty u niego i potem powiedział l4 od niego (z racji zawodu powiedział że do pracy nie ma szans) i w sumie też tak planowałam że nie będę pracować...

No nic trzymcie teraz za mnie kciuki dziewczyny. Ja będę się ostro kurować


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś zrobiłam 3 bete, chce mieć pewność że przyrasta...
po 16 będą wyniki, cały ten tydzień jestem taka rozwalona..głodna na przemian z mdłościami, ciągle śpię. Wstanie z łóżka to wyczyn...a w sobotę mam wizytę u lekarza a potem cały dzień u teściów, nie wiem jak dam radę bez drzemki :D
 
nie.czeamy do 3 m-ca tak na wszelki W.a w sumie to planujemy poinformować wszystkich na święta.taki prezent mikołajowy[emoji1]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
To późno ! Ja bym nie wytrzymała. Taka radością muszę się podzielić:D u nas wiedza tylko teściowie i moja mama. Za tydzień jak będzie karta ciąży to powiemy całej reszcie :)
Jutro idę do szefowej, niech się szuka kogoś na moje miejsce :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anulka , trzymamy kciuki , dawaj znać

AgaR u mnie większość już wie , ja chciałam w tajemnicy trzymać ale mąż się musiał od razu pochwalić

A mnie dIs dopadły pierwsze mdłości , ciekawe jak ja obiad chłopakom zrobie ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja ide w sobte do lekarza i jak będzie dobrze to na 1 listopada mówie moim rodzicom. tesciowi jakoś przy okazji a teściowa dowie się jak brzuch zobaczy bo tak się składa że z nią nie rozmawiam od 3 miesięcy
 
Do góry