reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

PS... Kochane babeczki I jestem zywym przykladem ze kazda ciaza jest Inna :-)jedno Co bylo identyczne 4 porody silami natury :-):-*
zdecydowanie.to moja 3 ciaza i w radnej póki co odpuść nie czułam się tak wręcz rewelacyjnie.jakies tam małe dolegliwości doskwieraja ale w porównaniu do poprzednich to jest bajka.mam nadzieję że tak zostanie do konca[emoji1]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam nowe mamusie, które dołączyły :) Gratuluję tym, które były ostatnio na wizycie :)
Dzisiaj wzięłam urlop i zamiast się wyspać, to już przed 5 się kręciłam i spać nie mogę.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki byłam dziś na ponownej wizycie, bo tydzień temu niestety nie było nic widać, dziś pęcherzyk 9mm wraz z ciałkiem żółtym więc wszystko w porządku. Dziś 6+0, wcześniej tylko podczytywalam bo musiałam być pewna że wszystko okej. Krótko o mnie mam 22 lata jestem z Torunia i to moje pierwsze dziecko :)
Czesc, ja jestem z Grudziądza także całkiem niedaleko:)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry i witam nowe Ciężaróweczki;) u nas noc z przebojami. Frania budziła sie co godZinę półtorej. Masakra jakas jestem mega nie wyspana. Co do jedzenia to ja mam slaby apetyt mogę nic nie jeść ale jak dopadne sernik to szaleństwo i kilka kawałków znika

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej kochane, z tego co widzę i czytam to same "zajebiste" mamuśki czerwcowe się na tym forum udzielają:) To jakie będą dzieci:) :) Wyjątkowo wyjątkowe:)

a tak w temacie ciąży, wiecie z czym ja ma największy problem? z nerwami!
prowadzę własną firmę zajmującą się marketingiem/ sprzedaż i PR i miewam bardzo różnych klientów, którzy często tak potrafią napsuć krew , że masakra. Normalnie z tym żyłam, ale teraz ciężko się nie denerwować, szczególnie, że na L4 iść nie mogę i mimo mdłości masakrycznych pracować musisz. Tak jak pewnie i większość z Was.
jak sobie radzicie z nerwami?
 
Cześć dziewczyny.

Małaczarna współczuję, tak to jest jak sie pracuje z ludźmi, wszędzie...;( Pij dużo melisy, moze choć trochę pomoże:)

Kasiaa12 może w ciągu dnia będziesz mogła odespać trochę;(

Miłego dnia

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe mamuśki
U nas noc z przebojami, córka w przedszkolu podlapala jelitowke i cała noc się biedula męczyła, mnie wczoraj strasznie żołądek bolał i chyba przez sensacje córki sama o 3 skończyłam przytulona do WC.
Dzis mam lekarza i z utęsknieniem czekałam na ten dzień jednak teraz najchętniej z łóżka bym nie wychodziła mam nadzieję że jakoś się ogarnę do południa wizyta dopiero na 15 więc trochę czasu mam. Oby wszystko było ok u maleństwa.
Ja za zaczęłam kwas foliowy łyka około 4 Tc wcześniej brałam ale nie regularnie bo ciągle zapomniałam.
Zamieszkuje okolice Łodzi.
 
reklama
Hej to i i mnie ostatnie noce złe.. moja mała budziła się raz na mleko albo i w całe a teraz po 3-2x.. Najgorsze, że ona woła, że chce "mna-mna" i nie ma zmiłuj.. ; (
Moja mama jest po operacji kręgosłupa a mąż pracuje w Niemczech.. więc pomóc nie ma komu.. do 15 w tym tygodniu muszę radzić sobie sama a czuję się tak źle, że z łóżka bym nie wychodziła najchętniej..

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry