reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

@malaczarmaaga ja w pierwszej ciąży zaczęłam brać dopiero od 7 tygodnia bo nie wiedziałam że wcześniej trzeba i synuś okaz zdrowia :) teraz jiz byłam mądrzejsza i zaczęłam brać wcześniej.

Moje libido znowu urósło i to strasznie w pierwszej ciąży tez tak miałam

Kurcze mnie dopadł problem bo momentami jestem cholernie głodna a jak już zacznę jeść to zaczyna mi się robić nie dobrze i tyle z mojego jedzenia...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@malaczarmaaga ja w pierwszej ciąży zaczęłam brać dopiero od 7 tygodnia bo nie wiedziałam że wcześniej trzeba i synuś okaz zdrowia :) teraz jiz byłam mądrzejsza i zaczęłam brać wcześniej.

Moje libido znowu urósło i to strasznie w pierwszej ciąży tez tak miałam

Kurcze mnie dopadł problem bo momentami jestem cholernie głodna a jak już zacznę jeść to zaczyna mi się robić nie dobrze i tyle z mojego jedzenia...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję za pozytywne słowa bo już sie wystraszylam.
Mam podobnie z głodem to okropne i potem się czujesz jakbyś miała zwymiotowac a smaku w ustach brak

Myśl pozytywnie :) #womanpower
 
Dziewczynki byłam dziś na ponownej wizycie, bo tydzień temu niestety nie było nic widać, dziś pęcherzyk 9mm wraz z ciałkiem żółtym więc wszystko w porządku. Dziś 6+0, wcześniej tylko podczytywalam bo musiałam być pewna że wszystko okej. Krótko o mnie mam 22 lata jestem z Torunia i to moje pierwsze dziecko :)
 
Dziękuję za pozytywne słowa bo już sie wystraszylam.
Mam podobnie z głodem to okropne i potem się czujesz jakbyś miała zwymiotowac a smaku w ustach brak

Myśl pozytywnie :) #womanpower
To ja też tak mam.moment robię się strasznie głodna a jak zaczynam jeść to mi rośnie w ustach i tyle ż jedzenia.a jeszcze kilka dni temu wszystko mi strasznie smakowalo

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie nowe mamcie:)

Odnośnie przytulanek. Ja w każdej ciąży miałam zakaz. To jest moja 5 ciąża (3razy poroniłam) i w ciąży donoszonej seksu nie było przez całą ciążę i chyba 2,5 mca po porodzie. Teraz też się na to zapowiada. Jakoś trzeba to przeżyć. Dla dobra dziecka wszystko się zniesie.
 
reklama
Do góry