reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Witam nowe mamuśki i gratulacje. Ktoś pisał że miał teraz wizytę i widział.serduszko a na następna lekarz kazał przyjść za dwa tygodnie, szkoda że mój lekarz tak nie powiedział więc sama się zapisałam.do innego wcześniej

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratulacje ! Kiedy miałaś ostatnia @ ? Który tydzień ? Powodzenia
Ost @ 01.09, wychodzi 7 tydzień, ale lekarz musi to potwierdzić

Z objawów ciąży? hmmm częściej odwiedzam toaletę i na ten moment to wszystko. Jest to moja pierwsza ciąża. Na szczęście mam kuzynkę położną - nieocenioną pomoc.
Jestem z Bydgoszczy.
 
Dziewczyny ale dużo produkujecie postów. Ja dziś fatalnie się czuje. Mdłości i zawroty głowy mnie wykańczają.

Któraś pisała o piciu kawy. Mnie odrzuciło od kawy mimo, że przed ciążą uwielbiałam. Dziś sobie zrobiłam bo mam niskie ciśnienie i tak mi nie smakowała, że to było coś strasznego ja wypić. A ciśnienie dalej niskie. Poza tym 1 kawe można pić w ciąży.

Co do L4 w ciąży. Ja w ciąży z synkiem byłam od 8 tygodnia na zwolnieniu bo krwawilam i byłam w szpitalu. Teraz jestem na urlopie wychowawczym i mam zamiar go przerwać i iść na L4 żeby mieć kasę. Moim zdaniem jeśli ktoś chce pracować i dobrze się czuje to niech pracuje ale jak się źle czuje albo warunki pracy nie pozwalają to jej najbardziej skorzystać ze zwolnienia.

Co do witamin i kwasu foliowego to jeśli w składzie tabletki jest kwas foliowy to jeśli nie ma wskazań to nie trzeba dodatkowo brać kwasu osobno.

A i witam nowe mamusie:)

I jestem z okolic Krakowa :)
 
Hej dziewuszki!!

Mam na imię Ewelina, mam 28 lat.
Dzisiaj zrobiłam sobie test ciążowy - wyszedł pozytywny! Wg kalkulatora dzień porodu przypadnie na 10 czerwca, ale teraz czekam na wizytę u lekarza, by wszystko potwierdzić. Ciąża jest dla mnie dużym zaskoczeniem, bo przez ostatni rok starania (bezskutecznego) sobie z mężem odpuściliśmy, a tu taka niespodzianka;)

Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka ;)


Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Apropos kwasu foliowego, to ja kupiłam sobie sama w aptece, ale poszłam do lekarza to powiedział mi, że muszę brać Mocniejszy kwas foliowy ponieważ jestem po 30 tce. Biorę 5mg . Wiec nie wiem jaka dla kogo dawka i jaka jest w tych prenatalach i innych


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Coś pokickalam ...:)
Witam i pozdrawiam wszystkie nowoprzybyle mamuśki !!
Jestem z Bydgoszczy
?@Promyczku_81 ja w pracy niestety nawet nie mogę się powstrzymać i powietrze samo ze mnie uchodzi...A brzuch i tak twardy fakt jak jestem w domku to sobie ze wzdeciami lepiej radzę wyglądam wieczorem na czwarty miesiąc A po 8-12H w pracy na 5-6mc :)

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam femibion natal i nikt mi nie narzucal kwasu jaki mam kupić A jestem po 30stce...sama zdecydowalam

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry