reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Cześć dziewczyny,
Przyszła moja kolej się ujawnić:)
Czytam was juz od 1,5 tygodnia.
Ze względu na wczesniejsze paskudne historie ciążowe mialam zamiar siedzieć dłużej w ukryciu.. Ale potrzebuje waszego wsparcia bo ciąże będziemy utrzymywać w ukryciu ile sie da...najchetniej do polowkowego.
Wiec jestem mama prawie 4 latka. Mam 31 lat, mieszkam w warszawie.
Termin mam na 16.06:)
Co do oznak ciazy to bol piersi i mdli mnie ciagle... Wymiotuje rzadko:) 1-2 razy dziennie.
Bylam juz u swojej ginekolog.. Jak narazie bez badania usg. Mam ustalony plan dzialania:) i czuje sie spokojniej.
Chcialabym się odnieść do wcześniejszych rozmów, niestety nie mam pamieci do nickow...
Niektóre z was biorą nospe, jest to bardzo dobry lek. Może pomoc w utrzymaniu ciąży itd ale uważajcie bo ja brałam z synem nospe przez 2 miesiące.. I syn ma zdjagnozowany synptom po nospowy - słabe napięcie mięśniowe. To nic strasznego, lepiej brać niż stracić ciąże.. Ale z perspektywy czasu bym poprostu wiecej odpoczwala.
Co do kwasu foliowego to bierzcie i napewno nie przedawkujecie , ja musze brać 5mg czyli ponad 10 krotnosc tego co bierzecie. Biorę od 10 miesiecy i żyje:)
Warto zrobić sobie badanie witaminy D.
80% Polaków ma niedobór.

No:)
Koniec mondrzenia..
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Przyszła moja kolej się ujawnić:)
Czytam was juz od 1,5 tygodnia.
Ze względu na wczesniejsze paskudne historie ciążowe mialam zamiar siedzieć dłużej w ukryciu.. Ale potrzebuje waszego wsparcia bo ciąże będziemy utrzymywać w ukryciu ile sie da...najchetniej do polowkowego.
Wiec jestem mama prawie 4 latka. Mam 31 lat, mieszkam w warszawie.
Termin mam na 16.06:)
Co do oznak ciazy to bol piersi i mdli mnie ciagle... Wymiotuje rzadko:) 1-2 razy dziennie.
Bylam juz u swojej ginekolog.. Jak narazie bez badania usg. Mam ustalony plan dzialania:) i czuje sie spokojniej.
Chcialabym się odnieść do wcześniejszych rozmów, niestety nie mam pamieci do nickow...
Niektóre z was biorą nospe, jest to bardzo dobry lek. Może pomoc w utrzymaniu ciąży itd ale uważajcie bo ja brałam z synem nospe przez 2 miesiące.. I syn ma zdjagnozowany synptom po nospowy - słabe napięcie mięśniowe. To nic strasznego, lepiej brać niż stracić ciąże.. Ale z perspektywy czasu bym poprostu wiecej odpoczwala.
Co do kwasu foliowego to bierzcie i napewno nie przedawkujecie , ja musze brać 5mg czyli ponad 10 krotnosc tego co bierzecie. Biorę od 10 miesiecy i żyje:)
Warto zrobić sobie badanie witaminy D.
80% Polaków ma niedobór.

No:)
Koniec mondrzenia..
Hej miło Cię poznać. To moja pierwsza ciąża a am lat 35 i też tylko rodzice i przyjaciółka wiedzą o mojej ciąży ja jestem sceptyczna i się boję czy wszystko będzie ok. Dowiem się więcej na drugiej wizycie we wtorek na pierwszej w 5.5 tyg lekko biło serduszko

Myśl pozytywnie :) #womanpower
 
witam nowe mamusie [emoji3] .Ja wróciłam z pracy , zjadłam obiad i padlam.brzuch mi wywaliło jak w 6 m-cy.juz sama nie wiem czy to gazy czy że zmęczenia po pracy.twardy jak kamień. miałam w planach umyć okno u młodej w pokoju ale chyba sobie odpuszczę. jestem pełna podziwu dla dziewczyn które robią po 12 godz.jak wy to robicie [emoji17]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję za miłe przyjęcie.
Dziewczyny pamiętajcie co musicie zrobić dzisiaj zróbcie jutro a co się nawarstwi niech zrobi mąż:)
A tak na serio trzeba trochę zwolnić..
Oczywiście jest to trudne.. Mi sie jeszcze nie udaje...
 
Dziękuję za miłe przyjęcie.
Dziewczyny pamiętajcie co musicie zrobić dzisiaj zróbcie jutro a co się nawarstwi niech zrobi mąż:)
A tak na serio trzeba trochę zwolnić..
Oczywiście jest to trudne.. Mi sie jeszcze nie udaje...

Z tym zwalnianiem się zgadzam ale nie zawsze się da przy dwulatce, pracy jest ciężko ale odpoczywam ile mogę. Dziś mam jakiś gorszy dzień cały czas mnie muli, rano przed pracą wymiotowałam a tu bajzel się nawarstwia w domu ach ale dziś chyba odpuszczam [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie mamy, jeśli można chciałabym do was dołączyć [emoji846] termin 9.06.2018 [emoji846] jestem mamą 2 letniej Weroniki a teraz będzie druga dzidzia i bardzo się cieszymy [emoji846] trzymam kciuki za wasze fasolki co by rosły pięknie i zdrowo [emoji846] a i kawy nie jestem w stanie sobie odmówić, dlatego pije jedna żeby przetrwać [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

O mamy dokładnie ten sam termin wskazany :) :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
witam nowe mamusie [emoji3] .Ja wróciłam z pracy , zjadłam obiad i padlam.brzuch mi wywaliło jak w 6 m-cy.juz sama nie wiem czy to gazy czy że zmęczenia po pracy.twardy jak kamień. miałam w planach umyć okno u młodej w pokoju ale chyba sobie odpuszczę. jestem pełna podziwu dla dziewczyn które robią po 12 godz.jak wy to robicie [emoji17]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Brzuch wywalił bo jak nie jesteśmy w domu to nie puszczamy bąków. Zbiera się i brzuch twardy :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry