reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Między moimi siostrami jest 1,5r różnicy i bardzo ciężko było wytłumaczyć starszej jak traktować dziudziusia. Była zabójcza i zazdrosna. Wyrzucała młodszej smoczki, potem im starsze tym gorzej..
Boję się, że moja też będzie się czuła zagrożona a będzie jeszcze za malutka żeby jej wytłumaczyć ze zrozumieniem

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
a to ja faktycznie jestem w bardziej komfortowej sytuacji - córka za miesiąc kończy 7 lat (chciałabym powiedzieć o rodzeństwu w jej urodziny - bardzo chciała jeszcze mieć rodzeństwo) a synek będzie miał prawie 4 lata (też jest z czerwca). Obawiam się, że to kolejny syn ;) ale co ma być to będzie...
 
U mnie będzie 12 lat różnicy:) córka ma już prawie "swój swiat" .pomału koleżanki stają się bardziej interesujące ale uwielbia maluchy więc może trochę pomoże

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Między moimi siostrami jest 1,5r różnicy i bardzo ciężko było wytłumaczyć starszej jak traktować dziudziusia. Była zabójcza i zazdrosna. Wyrzucała młodszej smoczki, potem im starsze tym gorzej..
Boję się, że moja też będzie się czuła zagrożona a będzie jeszcze za malutka żeby jej wytłumaczyć ze zrozumieniem

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
też się tego bałam, ale udało się i mają naprawdę świetny kontakt. Synek jest bardzo opiekuńczy, tuli ją mówi, że to jego kochana siostrzyczka, woła mnie kiedy ona się obudzi, a mnie nie ma, nawet pozwala jej bawić się samochodami. Czasami :D A ona patrzy w niego jak w obrazek, wszedzie za nim łazi. Oczywiście nie wiadomo jak będzie za parę lat, ale staramy się uczyć ich tego, że powinni być dla siebie najważniejsi, ważniejsi nawet od nas. Na efekty przyjdzie poczekać parę lat, wtedy dam znać czy wyszło :p
 
Ale się napisaliście przez te 8h jak byłam w pracy ale już nadrobilam :-) witam nowe i gratulacje :-) co do wieku toż mogę się wypowiedzieć tylko ze mi np wydaje się że ja już będę stara matka bo mam za chwilę tzn w listopadzie 27 urodziny i to.dopiero moje pierwsze dziecko a mąż 8 marca skończył.30lat :-) więc późno zaczynamy :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluję nowym mamusiom:)

@Mecenasowa27 błagam Cię, Ty stara? Ja pierwsze dziecko urodziłam mając 30 lat, teraz urodzę mając 33. Teraz najczęściej w późniejszym wieku się rodzi dzieci.

Ja generalnie też mam grzeczne dziecko. Problemem jest tylko jego spanie w nocy. Od niedawna dopiero prześpi ciągiem 4-5 godzin. Każdej nocy się budzi na siku i potem niby zasypia ale za chwilę się budzi i potrafi nie spać godzinę. wstaje codziennie 5-6 z przewagą 5. Generalnie synek jest strasznie przyklejony do mnie. Ostatnio chodzę dużo do lekarzy i zostaje z moimi rodzicami. Już nie płacze ale niestety zaczął znowu sikać w majtki. a za rok do przedszkola pójdzie mój ukochany synek:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry