reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Mimika99 Ale bete musisz powtórzyć żeby zobaczyć czy nie spada. Jednorazowy wynik nic nie wnosi..
Ja bym pojechała na ip żeby sprawdzili czy jest zarodek i serduszko. A co Ty w domu zrobisz to już od Ciebie zalezy

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
Kaana dzięki :) zastanawiam się nad powtórzeniem bety, niby lekarz nie zalecał tylko kazał czekać do usg. Jak się wyrobię to pojadę jutro albo w czwartek.
Na ip nie chcę jechać, bo będą musieli mnie przyjąć na oddział, żeby zrobić usg. Jakoś wytrzymam do piątku.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny.ja rowniez jestem we wczesnej ciązy i termin jest na czerwiec.Chciałabym zapytać czy ktoraś z was miała na początku ciązy torbiel jajnika? U mnie wykryto torbiela 6cm mam za tydzien wizytę u lekarza w celu weryfikacji czy rorbiel sie zmniejsza czy powieksza..jednak strasznie się tym martwie i jestem ciekawa czy, ktoras z was tez miala taki problem ..
 
Kaana dzięki :) zastanawiam się nad powtórzeniem bety, niby lekarz nie zalecał tylko kazał czekać do usg. Jak się wyrobię to pojadę jutro albo w czwartek.
Na ip nie chcę jechać, bo będą musieli mnie przyjąć na oddział, żeby zrobić usg. Jakoś wytrzymam do piątku.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
Kurczę i mnie jest inaczej. Najpierw wysyłają do lekarza, który przeprowadza wywiad i robi usg a potem decyduje o przyjęciu..
Ja też bym nie chciała zostać w szpitalu bo mam córcia w domu więc rozumiem. Możesz odmówić hospitalizacji. Bo to mógłbyć krwiak Ale nie wiadomo dopóki się nie sprawdzi. Dobrze, że masz leki.
A będę zrób koniecznie bo jeżeli rośnie to ciąża wciąż jest żywa i się rozwija ;)

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Okazać serdecznie gratuluję udanej wizyty i zazdroszczę zobaczenia malutkiego serduszka!
Lekarz na pewno dobrze pokieruje Tobą i Twoimi hormonami ;) będzie dobrze ;)

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dlaczego niektórzy lekarze przypisują luteine od początku ciąży, a inni nie. Myślałam, że po poronieniu robią to profilaktycznie. Byłabym chyba nieco spokojniejszsa gdybym i ja mogła ją przyjmować :(
Są różni lekarze.. mój jest bardzo zapobiegawczy. Może wspomnij o luteinie na następnej wizycie, powiedz, że zapewni to Tobie duży komfort psychiczny po Twoic przejściach, a ciąży nie zaszkodzi

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry