reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Nie martwcie sie brudzeniami az tak, ja w ierwszej ciazy miałam takie jak kawa z mlekiem, bardzo sie stresowałam płakałam i włosy wyrywałam bo tu mi nitk nie chciał pomoc. ale jezeli sie nic nie rozkreca to bez obaw lekarz mi tłumaczył (z ppolski bo oczywiscie wyrwałam do polski ppanikara) ze takie plamienia moga byc nawet do konca ciązy w okolicach miesiaczki bo organizm ma pamięciówe:p
 
reklama
Obecne mamusie poradzcie mi co zrobić z 3 latkiem który nie chce nic jeść. Miał robione badania(morfologia, mocz, zelazo, crp, kal na pasożyty i dodatkowo zrobiłam mu na obecność lambli) nic nie wykazały. Wszystko dobrze. Żelazo wroslo z 29 ug do 85 więc jest w normie. Trzeci dzień nie chce nic jeść. Już nie wiem co mam z nim zrobić. Strasznie się denerwuje.
Dała mu żelazo, kwas foliowy , i witaminę b6 i jeszcze powiedziała zeby mu podawać bioaron C zeby żelazo się lepiej przyswajalo i dodatkowo wspomaga apetyt. Tylko problem w tym ze on nie chce nic brać do buzi. Proszki do picia mu wsypuję a syrop wypluwa.
Już nie mam do tego siły...
Sprawdź czy nie ma próchnicy albo Art w buzi. Jeżeli nie podasz z Wami przy stole. Niech siedzi i patrzy jak necie, a sam niech je jak ma ochotę. Odejść od stołu może jak skończcie. Zadbaj o miłą atmosfer3 podczas posiłku. Tv zgaszony

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to ogranicz na tydzien-dwa kontakt z teściową bo może przemocą małemu słodycze i zobacz czy coś się zmieni.
Pytaj synka czy ma ochotę na kanapkę z serem czy z szynką. Albo wyłóż na talerz składniki i niech sam skomponuje sobie kanapkę z tego co chcę.


Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A, jeszcze jedno- jeżeli faktycznie to od słodyczy to od razu efektu nie będzie.. mały może być rozdrażniony i zły ale wyjdzie mi tylko na zdrowie. Trzymam kciuki!

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia tak jak napisałam wcześniej, może teściową daje mi słodycze i mały jest zapchany. Jak ma ochotę tylko na ziemniaki to niech je ziemniaki, zadbaj o różnorodność na Waszych talerzach, a synek niech decyduje sam na co ma ochotę. Jak nie ja to i tak niech siedzi z Wami i patrzy jak wy jecie.
Mojej znajomej córką przez rok jadła tylko pomidorwą ;)

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Warto poszukać blogów bo takich niejadków jest masa. Dziewczyny na pewno mają kilka patentów, które mogą się sprawdzić. Wpisz blog mama niejadka itp. ;)

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już jestem po wizycie. Serduszko bije :) niestety mam za duże tshi muszę brać leki i powtórzyć badania krwi pod kątem cukrzycy bo też niby w normie ale blisko górnej granicy. Niby się cieszę, że z dzidzią wszystko dobrze ale mdłości i złe samopoczucie odbierają mi radość :(
 
Ja już jestem po wizycie. Serduszko bije :) niestety mam za duże tshi muszę brać leki i powtórzyć badania krwi pod kątem cukrzycy bo też niby w normie ale blisko górnej granicy. Niby się cieszę, że z dzidzią wszystko dobrze ale mdłości i złe samopoczucie odbierają mi radość :(
Gratuluję serduszka[emoji173] a wyniki na pewno opanujesz [emoji6]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już jestem po wizycie. Serduszko bije :) niestety mam za duże tshi muszę brać leki i powtórzyć badania krwi pod kątem cukrzycy bo też niby w normie ale blisko górnej granicy. Niby się cieszę, że z dzidzią wszystko dobrze ale mdłości i złe samopoczucie odbierają mi radość :(
A jaki masz wynik TSH? Ja ma. 2,93 i dr kazała mi się skontaktować z endokrynologiem bo norma w ciąży do 2,5

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Olasec - jak wysokie masz tsh? Ja dzisiaj robilam badania i strasznie sie boje. Chyba najbardziej mnie przeraza, ze wiekszosc lekarzy nie wie, ze sa inne normy dla kobiet w ciazy :/ W poprzedniej ciazy mialam niedoczynnosc tarczycy.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry