reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Witam się :)
Termin z OM 6 czerwiec. Ciąża potwierdzona jedynie przez betę ( tydzień temu 6000), wizytę mam w piątek bo z doświadczenia wiem, że wcześniej jeszcze niewiele widać ;)
Gratuluję wszystkim przyszłym mamom i życzę spokojnych 8 miesięcy!
 
reklama
Jejku! Dziewczyny! Wam też się chce tak jeść?
Ja dzisiaj jechałam buty sobie kupić (20 km) i sobie prowiant na drogę brałam! Dobrze ze bardziej mnie ciągnie do owoców niż do słodkiego bo ciężko bym się widziała! ;)

Moze nie tak ze ciągle bo robie sie glodna w takich normalnych porach jak zazwyczaj wypadał posiłęk ale to nie taki głód ... to TAAAAAKKKKIIII GŁOD DZIKI CO ZA COS DOBREGO ZABIĆ MOZNA
 
Hej :)
Nie wiem czy mogę się już cieszyć ale raczej TAK! Sobotni test dopiero po dłuższej chwili wskazał drugą bladą kreskę w dniu spodziewanej @. A puki co czekam. Ale mam nadziej że zostanę tu już bo powtórny test jutro.:)
Wszystkim Mamusiom wielkie gratulacje i powodzenia :*
 
Ostatnia edycja:
Mnie też trochę wysypalo. A w sobotę wesele...
Z kolei mój mąż powiedział ze OSTATNIO lepiej wyglądam i ze ciąża mi służy. Ale tym ostatnio to mnie powalił na łopatki. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
Mojemu się ciąża podoba bo tyłek mi rośnie ;D

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :)
Nie wiem czy mogę się już cieszyć ale raczej i ja będę miała dzidzie. Sobotni test dopiero po dłuższej chwili wskazał drugą bladą kreskę w dniu spodziewanej @. A puki co czekam. Ale mam nadziej że zostanę tu już :)
Hej! Rozpuść się! Jeżeli to Cię uspokoi idź na badanie bety i powtórz je po 48h. ;) jeżeli hormon prawidłowo wzrasta będziesz spokojniejszy ;)
Hej :)
Nie wiem czy mogę się już cieszyć ale raczej i ja będę miała dzidzie. Sobotni test dopiero po dłuższej chwili wskazał drugą bladą kreskę w dniu spodziewanej @. A puki co czekam. Ale mam nadziej że zostanę tu już :)


Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ależ macie tempo pisania! Aż nie nadążam z nadrabianiem ;)
W każdym razie jestem po wizycie u ginekologa (w końcu się doczekałam) i okazuje się, że będę jednak majówką, bo wypada mi 6+5/7+0 w zależności od tego czy patrzyć na USG czy OM - to wszystko nieistotne, bo zdecydowanie najfajniejsze na wizycie było ... serduszko ❤️
Będę się więc pewnie przenosić na forum majówek, bo moje dziecko jest za stare na to forum już na tym etapie ;)
 
Dziewczyny słyszałyście o tej pijanej kobiecie która urodziła bliźniaki?? [emoji31]

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
#kanaa poczekam jutro zrobię test. laboratorium mam tylko 2 razy w tygodniu :<
Ja w pierwszej ciąży oznaczała będę, teraz Nie. Trochę się stresuje.. Ale będzie co ma być. Jak już lekarz w środę potwierdzi ciąże i będę pod jego opieką to będę spokojniejsza. Ale moja córka wchodzi w bunt.. Mój mąż pracuje za granicą i w sumie jesteśmy dużo same..
Pierwsza ciąże miałam zagrożona czy ktoś wie jakie jest prawdopodobieństwo ze drugą też będzie?

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży oznaczała będę, teraz Nie. Trochę się stresuje.. Ale będzie co ma być. Jak już lekarz w środę potwierdzi ciąże i będę pod jego opieką to będę spokojniejsza. Ale moja córka wchodzi w bunt.. Mój mąż pracuje za granicą i w sumie jesteśmy dużo same..
Pierwsza ciąże miałam zagrożona czy ktoś wie jakie jest prawdopodobieństwo ze drugą też będzie?

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
tego nie wiem ale jestem w tej samej sytuacji i jestem dobrej myśli. Każda ciąża jest inna. Glowa do góry
 
Do góry