reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny a wy dlaczego bierzecie jod? I heparyne? Pytam bo chyba coś przeoczylam. Ale co się dziwić jak ostatnio jestem zakręcona jak słoik ogórków.
Jod jest ogólnie zalecanym suplementem w ciąży. A heparyna że względu na moje problemy z krazeniem, niewydolność zylna i wcześniejsze poronienie.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak będziesz mieć zaświadczenie od lekarza ze jesteś w ciąży to nie mogą Cię zwolnić.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Angrut jeśli masz umowę do końca września 2018 roku to nie mogą Cię zwolnić, tym bardziej jeśli dasz zaświadczenie o ciąży...
L4 ciążowe jest 100% płatne, więc zależy jaką masz pracę, ale nie warto czasem ryzykować...
Ja też biorę kwas foliowy tylko na razie.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny może bardziej doświadczone jesteście i wam np lekarz powiedział jaki powinien być wzrost bety ? Dalej się zastanawiam nad moja beta. 21 września było 446 a 24 września 1693 wiec czy to nie za duży wzrost po 3 dniach?

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mecenasowa wpisz w google kalkulator bety i sobie sprawdź czy masz prawidłowy przyrost.

Angurt do 3 mca mogą Cię zwolnić. Ale ja bym wcześniej nic się nie przyznawała. Jeśli dostarczysz zaświadczenie o ciąży to muszą dostosować warunki pracy do ciężarnej.

Kaasia ja biorę heparynę bo wcześniej kilka razy poroniłam i mam problemy z krzepliwością krwi.
 
Mecenasowa wpisz w google kalkulator bety i sobie sprawdź czy masz prawidłowy przyrost.

Angurt do 3 mca mogą Cię zwolnić. Ale ja bym wcześniej nic się nie przyznawała. Jeśli dostarczysz zaświadczenie o ciąży to muszą dostosować warunki pracy do ciężarnej.

Kaasia ja biorę heparynę bo wcześniej kilka razy poroniłam i mam problemy z krzepliwością krwi.
Sprawdzałam i jeden kalkulator pokazywał.ze w normie a drugi ze za niski.

Jeżeli kobieta jest w ciąży i w trakcie jej trwania kończy się umowa to pracodawca musi przedłużyć jej umowę do dnia rozwiązania. Kobieta jest chroniona od momentu dostarczenia zaświadczenia nie pracodawca nie ma prawa jej zwolnić. W dniu urodzenia dziecka umowa się kończy i świadczenia macierzyńskie płacone są przez ZUS

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry