reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Hej. Ja właśnie prawie zemdlałam ...
poszłam do toalety patrzę a tu jasno brązowe plamy na papierze ...
nawet nie dzwoniłam do gina Ino pojechałam prywatnie powiedziałam co i jak.
Ale robi usg i mówi jest zarodek i jest serce a ja mówię ale ni bije poczym zbliża ekran tam już zaczyna pompować. Dostałam duphaston 3x1 i za dwa tyg wizyta ale to nie będzie moj gin prowadzący do tego co chce to mam we wt wizytę pojadę i powiem co i jak a teraz będę leżeć. Chodź pow ze mam się nie przejmować tymi plamieniami ale wiecie jak to jest
Strachu się najadłaś a w sumie wyszło szczęśliwie z bijącym serduszkiem ☺
 
reklama
@Zosia933 a w którym tygodniu i dniu jesteś teraz? Znam ten strach. Poroniłam 3 razy. Teraz za każdym razem jak sikam to sprawdzam czy krwi nie ma. Generalnie bardzo mnie ta ciąża stresuję. Fajnie, że już serduszko bije:)
5tc 2d. Ale i tak się boje :errr: trochę jajnik mnie popolewa ale gin pow ze to może tak być..
 
Zosia to żeś się strachu najadla teraz łez odpoczywaj i myśl pozytywnie, ważne żebyś się nie stresowala ale wiadomo łatwo powiedzieć trudniej wykonać.
 
Dzięki dziewczyny za miłe słowa dostałam duphaston 3x1 dziś jeszcze są plamienia jak je widzę aż mam ciarki ale myśle ze maluch będzie silny i da radę. I tak jak pow gin głębiej się wbija we mnie :happy2:. W moim przypadku to naprawdę cud po 3 iv naturalna ciąża musi się skończyć dobrze :laugh2::happy:
 
Dzięki dziewczyny za miłe słowa dostałam duphaston 3x1 dziś jeszcze są plamienia jak je widzę aż mam ciarki ale myśle ze maluch będzie silny i da radę. I tak jak pow gin głębiej się wbija we mnie :happy2:. W moim przypadku to naprawdę cud po 3 iv naturalna ciąża musi się skończyć dobrze :laugh2::happy:
Wiadomo :)
 
reklama
Asia2104 gratulacje i witaj!
@bass ja mam takie zrywu energi Ale nie mam wyjścia mam w domu 16miesięczną bestia, którą biega jak nakręcona
Zosia933 gin ma rację. Gdyby to była żywoczerwona krew! Ale rozumiem obawy!
Gratuluję bijącego serduszka ;*
@ewa66 serduszko widać nawet w takim tygodniu jako pylsująca kropeczki. Trzeba mieć sprzęt ;D

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry