reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
A jaki miałaś pierwszy wynik? Bo ja 21.09 miałam 446,7 a 24.09 bylo 1693 i się zastanawiam czy dobrze wzrosła beta

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom

O mamusiu pewnie bliźniaki ! [emoji7] możesz sprawdzić przyrost na kalkulatorze bety. Ja miałam 13dpo (8dpt) 77, 72h później 273, kolejne 48h później 711 i dziś ostatni 1760


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie wczoraj beta 1272 i był to 4i3d. Byłam wczoraj u giną po leki i przy okazji zrobił usg ale nie widać było jeszcze pęcherzyka.
 
O mamusiu pewnie bliźniaki ! [emoji7] możesz sprawdzić przyrost na kalkulatorze bety. Ja miałam 13dpo (8dpt) 77, 72h później 273, kolejne 48h później 711 i dziś ostatni 1760


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Szczerze mówiąc znalazłam dwie strony z kalkulatorem wzrostu bety i na jednej pokazało ze wzrost jest w normie a na drugiej ze bardzo zły a z tego co czytałam na necie to tez ciężko zinterpretować jakie są normy więc chyba dam się na spokój i jeszcze jakoś tydzień wytrzymam zanim do lekarza. Mam nadzieję że w 6t2d będzie już coś widać tzn serduszko i powie mi ze wszystko jest w porządku :-) ja myślę że to nie są jednak bliźniaki :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szczerze mówiąc znalazłam dwie strony z kalkulatorem wzrostu bety i na jednej pokazało ze wzrost jest w normie a na drugiej ze bardzo zły a z tego co czytałam na necie to tez ciężko zinterpretować jakie są normy więc chyba dam się na spokój i jeszcze jakoś tydzień wytrzymam zanim do lekarza. Mam nadzieję że w 6t2d będzie już coś widać tzn serduszko i powie mi ze wszystko jest w porządku :-) ja myślę że to nie są jednak bliźniaki :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom

Serduszko pojawia się od 6t4d wiec jak pójdziesz dwa dni później na pewno już będzie :) ale może i na swojej wizycie tez już w tym terminie będzie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Serduszko pojawia się od 6t4d wiec jak pójdziesz dwa dni później na pewno już będzie :) ale może i na swojej wizycie tez już w tym terminie będzie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Akurat udało nam się zapisać na ten termin i bardzo nam na nim zależało bo mąż będzie miał akurat wolne a chciAłam by był razem ze mną :-) jeżeli nie będzie widać to pójdę na następna wizytę ale już niestety sama pewnie

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Akurat udało nam się zapisać na ten termin i bardzo nam na nim zależało bo mąż będzie miał akurat wolne a chciAłam by był razem ze mną :-) jeżeli nie będzie widać to pójdę na następna wizytę ale już niestety sama pewnie

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry