reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

dziękuję za przyjęcie, ja też prowadzę ciążę prywatnie. Badania wszystko odpłatne ;/
Skurcze mam już jakieś 3 tyg, przeważnie pod wieczór, albo jak delikatnie się zdenerwuję lub o kogoś martwię... to wtedy się nasilają. Myślę, że póki są delikatne nie mamy powodów do obaw. ;)
 
reklama
Mi coś brzuch narazie baaaardzo powoli rosnie. Z jednej strony się cieszę, a z drugiej trochę martwię.
Chociaż pocieszające jest to, że podbrzusze odrobinkę większe się zrobiło ale tak to tłuszczyk ten co zawsze ;) i nie widać ciąży.
Co do skurczy to właśnie ja też czuję od jakiegoś czasu i też się zastanawiam czy to normalne czy się martwić. We wtorek idę do gina to się mam nadzieje dowiem :)

Jejku wczoraj na wieczór miałam takie mdłości, że myślałam, że zwymiotuje ale na szczęście usnelam. Niestety dziś od rana mnie męczą i co zjem to jestem bliska wymiotów... A kurcze nie mam dzis możliwości położenia się :(
 
ja też prowadzę ciążę prywatnie, ale w ramach prywatnego ubezpieczenia, więc choć tyle dobrze, że wszystkie wizyty, usg (poza genetycznymi) i badania mam w pakiecie :)
 
Dziewczyny odczuwacie już skurcze przepowiadające? Mi dość często brzuch twardnieje i tak w sumie nie wiem kiedy zacząć się martwić.

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nic takiego nie czuje

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
No u mnie te skurcze to są takie zupełnie bezbolesne, ale czuje że brzuch się robi twardy, i raz trwają kilkanaście sekund a raz kilka minut. I ostatnio leżałam, trzymałam się za brzuch i czułam te skurcze chyba z 4 razy w ciągu godziny. I oczywiście, ja jak to ja, byłam wystraszona. Tym bardziej że biorę Asmag. Nie wiem. Jak się powtórzy taka seria to pójdę do gina.

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi coś brzuch narazie baaaardzo powoli rosnie. Z jednej strony się cieszę, a z drugiej trochę martwię.
Chociaż pocieszające jest to, że podbrzusze odrobinkę większe się zrobiło ale tak to tłuszczyk ten co zawsze ;) i nie widać ciąży.
Co do skurczy to właśnie ja też czuję od jakiegoś czasu i też się zastanawiam czy to normalne czy się martwić. We wtorek idę do gina to się mam nadzieje dowiem :)

Jejku wczoraj na wieczór miałam takie mdłości, że myślałam, że zwymiotuje ale na szczęście usnelam. Niestety dziś od rana mnie męczą i co zjem to jestem bliska wymiotów... A kurcze nie mam dzis możliwości położenia się :(
To jest niesamowite, ze na tym samym etapie jedna wygląda (jak ja np) na conajmniej 8 msc a druga (np Ty) na początek ciąży lub inne nawet w ogóle nie mają brzucha i chodzą w swoich rzeczach.
No niesamowite to jest [emoji16]
1517396063-67c7e20cb6c94d1a-aaaaaa.jpeg

To wczorajsza ja. Brzuch "normalny", jak wieczorem jest wydety to jest jeszcze większy
Tez w sumie wazne jest jak soe wyglądało na poczatku.
Ja mam 3kg roznicy a w obwodzie no sama nie wiem[emoji23]
Zdj sprzed ciazy mysle z września
1517396455-b812988f9bf635b2-aaaaaa.jpeg

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Co do skurczy to narazie nie wyczuwam, niekiedy wieczorem brzuch robi sie twardy w jednym miejscu i odczuwam taki ucisk w środku, wydaje mi sie ze to maluszek sie przekręca lub obraca, bo potem brzuch wraca do normalnego stanu.
Również chodzę prywatnie do ginekologa wiec za wszystkie badania płacę.
Miłego dnia!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry