reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

mi na zgagę pomagało tylko jedzenie małych porcji. zgaga to najgorsza dolegliwość moich ciąż i teraz też już mnie powoli dopada :(
 
reklama
Dziewczyny, co do kocyków to polecam zapolować na ładne modele w TK Maxie, jeśli macie u siebie w mieście. Czasem można tam trafić na niezłe perełki :)
U mnie niestety nie ma w mieście więc chyba będę musiała przez neta albo ewentualnie w smyku ale to też w innym mieście
Płatki migdałów bez soli przy łóżku [emoji6] W pierwszej ciąży tak ostatni trymestr przeżyłam [emoji16]


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Płatki migdalowe na zgage? Hmm nie słyszałam ale muszę spróbować. Mam tylko takie migdały obecnie w szafce myślisz że też może być?
1516823641-e70fff64991670fb-aaaaaa.jpeg



U mnie jednak dzisiaj przyszła mebloscianka :-) tatuś z mężem zaczęli po mały składać a ja dobra żona i córka poszłam i specjalnie do sklepu po piwko :-) sobie nawet kupiłam karmi chociaż niekoniecznie mi smakuje ale to był taki chwilowy impuls zachcianki :-)
 
Ja tez w poprzednich ie ciązach miałam straszna zgage, do tego stopnia ze w 3 trymestrze spałam na półsiedząco, bo leżenie na płasko sprawiało ze chciało mi wypalić gardło. Migdały mi nie pomagały, tylko rennie.
 
Spróbuj. Może pomogą. Ja jadłam tylko płatki wiec nie wiem czy migdały zadzialaja. Chyba powinny.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nigdy wcześniej nie miałam pojęcia co to jest zgaga. Ale teraz wydaje mi się ze ja właśnie mam. Tylko tez jest trochę dziwna bo najpierw zazwyczaj mi się okropnie odbija i wtedy zaczyna coś mi się cofać i pali przelyk
 
Ja nigdy wcześniej nie miałam pojęcia co to jest zgaga. Ale teraz wydaje mi się ze ja właśnie mam. Tylko tez jest trochę dziwna bo najpierw zazwyczaj mi się okropnie odbija i wtedy zaczyna coś mi się cofać i pali przelyk
Jak migdały nie pomogą spróbuj rennie. Jest bezpieczny w ciąży :)
 
Mi na zgaga zimne mleko pomagało w poprzedniej ciazy w tej jeszcze nie testowalam czy też zadziała. ..
Jeśli chodzi o foteliki to my mamy 2 cybexy... a teraz sprawdzałam testy fotelików no i concord wypadł najlepiej... cybex gorzej trochę... Ale jest od 0do 104cm.. to starczy nam na kilka lat i ten kupimy. ... cena duża Ale te co mamy dla starszych dobrze się sprawdzają 9 latek ma jeszcze dużo miejsca do siedzenia i jeszcze na wysokość możemy podnieść to jeszcze mu starczy na kilka lat a jeździ w nim już 4

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry