reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
A właśnie polecacie kupować te bazy isofix? Bo jak patrzyłam to kurcze one kosztują drugie tyle co fotelik... Czy zwiększają znaczącą bezpieczeństwo, czy raczej chodzi o wygodę przy wpinaniu i przenoszeniu fotelika? My chyba wybierzemy fotelik maxi cosi cabriofix właśnie. Jest cięższy od tego city o kilogram ale wydaje się być porządniejszy

My też maxi cosi cabriofix z baza family fix, bo potem można do niej wpiąć większy fotelik pearl. Tutaj w sklepie opisuja, na ile bezpieczny jest fotelik wpiety do bazy, a o ile mniej bezpieczny zabezpieczony tylko pasami: Link do: MAXI COSI fotelik Cabrio Fix
Tylko, że ten fotelik jeździ tylko tyłem do kierunku jazdy. To dobrze, czy źle?
 
Ja też jeszcze nic nie kupiłam - wstrzymuje się do połówkowych i wtedy zacznę :) więc nie jesteś sama :)
Spodnie z hm też kupiłam I miałam takie samo odczucie jak Ty po ich przymierzeniu - mega wygodne :)
My z mężem ostatnio w Smyku oglądaliśmy wózki i bardzo nam się spodobał Bebetto Tito (w porównaniu do innych wydawał się bardzo dobrze wykonany).. Niestety w internecie nie ma używek.. A chcieliśmy kupić używany wózek.
A mam pytanie odnośnie łóżeczek - musimy z mężem zaopatrzyć się w łóżeczko turystyczne że względu na to, że często wyjeżdżamy..
Przypadło nam bardzo do gustu takie:
Link do: Chicco Łóżeczko Dostawne Next2Me Silver - Ceny i opinie - Ceneo.pl
Zdaję sobie sprawę, że ono będzie na krócej niż takie standardowe, ale na pierwszy rzut oka wydaje się bardziej komfortowe że względu na to, że można je przystawic do łóżka.. I sama już nie wiem..





Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez szukałam turystycznego i dostawnego jednocześnie, bo nie sadze, ze młody bedzie spał u siebie, a w łóżku mamy juz psa [emoji6]i znalazłam takie: Link do: Kinderkraft Łóżeczko Dostawne Uno 2W1 Szary - Ceny i opinie - Ceneo.pl
 

Nawet nie zwracałam uwagi na to ile ważą , bo podobno prowadzą się rewelacyjnie i to mi wystarczy:) mieszkam na parterze więc kilka schodów mi nie straszne
 
reklama
Ja też, ale padło takie pytanie. ;) Dla niektórych to ważne, jak wysoko mieszkają bez windy itp..

No właśnie dla mnie to ważne, ponieważ ja mam z wózkiem do pokonania 3 piętra. Bez windy. A jeszcze wózka nie mogę zostawić pod blokiem na ulicy w zasadzie. I pierwsze co zwracam uwage na wagę. 15 kg mnie trochę martwi.
Będę na pewno ze starszym latem wychodziła często i ciągle wózek góra - dół.
 
Do góry