reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Hej ja po wizycie, niby wszystko ok, ale USG nie miałam robionego więc za bardzo się nie uspokoiłam. 1szy raz mi moją gin nie robiła USG ;/
Następna wizyta na początku stycznia

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Mój wczoraj też nie chciał mi zrobić bo powiedział że następnym razem będzie polowkowe...Ale go poprosiłam i zrobił...widocznie nawet niektórzy prywatni lekarze nie widzą potrzeby zaglądać tam przed polowkowym

 
reklama
Mój wczoraj też nie chciał mi zrobić bo powiedział że następnym razem będzie polowkowe...Ale go poprosiłam i zrobił...widocznie nawet niektórzy prywatni lekarze nie widzą potrzeby zaglądać tam przed polowkowym

Moja stwierdziła że na prenatalnym byłam niedawno. Nic że 2 tyg temu..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
To mogłaś jej powiedzieć że jednak byś chciała ...W końcu płacisz...chyba że masz inne stawki za wizytę....Ja mam cały czas takie same

Chodzę na NFZ, zawsze robiła USG...
Ale jakoś nie chciało mu się z nią dyskutować za bardzo

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pewnie zdania są podzielone tak jak w przypadku kawy, serów plesniowych itp. Ja akurat w tym przypadku zaufam mojej gin :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
ale sery pleśniowe można, tylko muszą być z mleka pasteryzowanego. w Polsce to w zasadzie ciężko kupić inne.
nie dajmy się zwariować!
 
@Olasec z tego co czytałam to wynika to również z prawdopodobieństwa, że mogą być nieświeże ogólnie owoce morza.
A jak podchodzicie do Świąt tj: grzyby, cynamon, ponoć mak też nie jest wskazany... ?

Ja mam nadzieję, że jutro mi gin zrobi USG, niby miałam robione przy przyjęciu do szpitala ale w całym tym stresie nie zdążyłam się ucieszyć tym :) Również chodzę na NFZ i szczerze do tej pory miałam jeden raz USG przy stwierdzaniu czy w ogóle jestem w ciąży. Następne były już badania prenatalne, teraz szpital i musi być jutro ;)
 
Chodzę na NFZ, zawsze robiła USG...
Ale jakoś nie chciało mu się z nią dyskutować za bardzo

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Ja na NFZ to byłam dwa razy i nigdy nie robił mi usg ostatnio tylko słuchał serca takim urządzeniem i skierowal na usg polowkowe bo usg robi tam kto inny....I powiedział że na NFZ robią tylko 3 usg więc i tak masz fajnie

 
@Olasec z tego co czytałam to wynika to również z prawdopodobieństwa, że mogą być nieświeże ogólnie owoce morza.
A jak podchodzicie do Świąt tj: grzyby, cynamon, ponoć mak też nie jest wskazany... ?

Ja mam nadzieję, że jutro mi gin zrobi USG, niby miałam robione przy przyjęciu do szpitala ale w całym tym stresie nie zdążyłam się ucieszyć tym :) Również chodzę na NFZ i szczerze do tej pory miałam jeden raz USG przy stwierdzaniu czy w ogóle jestem w ciąży. Następne były już badania prenatalne, teraz szpital i musi być jutro ;)
potrawy świąteczne jak najbardziej zamierzam jeść :), już nie mogę się doczekać! co jest nie tak z grzybami, cynamonem czy makiem? w sensie czemu by nie można było tego jeść w ciąży?
 
reklama
Hej ja po wizycie, niby wszystko ok, ale USG nie miałam robionego więc za bardzo się nie uspokoiłam. 1szy raz mi moją gin nie robiła USG ;/
Następna wizyta na początku stycznia

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Nie czaje tego no co im szkodzi ahhh. A mamusia przecież spokojniejsza .. :/

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry