reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

My z siostrą doszłyśmy do wniosku że w 12 tyg na genetycznym jak powiedzą płeć - to w 80% chłopak . A jak nie chcą mówić - to raczej dziewczynka.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, które są już na zwolnieniu... Jesteście aktywne fizycznie? Ćwiczycie coś? Ja sobie obiecałam na początku spacery dwa razy dziennie ale pogoda taka... Ciężko z realizacją. Ruszacie się czy odpoczywacie narazie? Ja zawsze byłam osoba która najchętniej przespalaby jesień i zimę. A teraz ppdwojnie:p znacie jakieś ćwiczenia dla ciężarnych do robienia w domu. Podobno joga jest dobra.
 
Moje piersi na początku swedziały, a teraz już rzadko, powiekszyły się to fakt.
A głowa mnie bolała 5 dni pod rząd, myślę że już koniec.

Córka ostatnio mega marudna, wczoraj zaczęła gorączkować więc już wiem skąd a do tego chyba opryszczka w buzi się jej zrobiła, musimy jechać do lekarza

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Uwazaj u mojego siostrzenca malinowy jezyk plus wypryski w buzi to byla szkarlatyna

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem w domu z racjo macierZyńskiego i noe cwicze latam przy malej duzo i cwiczenia mi nie w glowie zwlasza zE ostatnio bolal mnie brzuch i wyladowalam na sorze. I teraz sie boje o dzidzie

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uwazaj u mojego siostrzenca malinowy jezyk plus wypryski w buzi to byla szkarlatyna

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie wróciliśmy z przychodni, moje podejrzenia się sprawdziły opryszczkowe zapalenie gardła... ;/

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nam tak samo dr w tym 12 tyg powiedział że za szybko na płeć, ale jemu wygląda na dziewczynkę, a my bardzo chcieliśmy córkę i się sprawdziło :)

Dziewczyny powiedzcie mi co mam zrobić? My USG to 1sze genetyczne mamy w urodziny męża, on wie że coś planuje na ten dzień, ale nie mówiłam mu że wtedy są badania...
Wmawiam mu że muszę zadzwonić się umówić i że wypadną na początku grudnia...

Chodzi i pyta co planuje a ja twardo nie mówię i myślałam nawet żeby wsadzić go do auta zawiązać oczy i nie mówić do końca... Taki suprise ;)
Co Wy na to??

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Yyy jak lubi takie niespodzianki, to czemu nie [emoji16] Pytanie czy się da? [emoji23]

Mój to chyba by był przerażony, bo on nigdy nie wie co mi może do łba strzelić [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I jak to się leczy?

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Zalezy od lekarza.
Myśmy dostały syrop Petit drill i tabletki engystol takie na infekcje wirusowe, no i ibufen ma dostawać..
Nasza dr jest zdania że jak nie ma opryszczki na skórze to antybiotyk jest zbędny, ale jakby się pojawiła to mam przyjsc po receptę, żeby się do oczu nie dostała..Albo jakby rope w buzi miała.
Niestety miała już to świństwo w czerwcu a 1szy raz w ubiegłym roku jak miała jakoś 1,5 roku.
Wirusowe to dziadostwo jest..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Yyy jak lubi takie niespodzianki, to czemu nie [emoji16] Pytanie czy się da? [emoji23]

Mój to chyba by był przerażony, bo on nigdy nie wie co mi może do łba strzelić [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
No dałoby się bo równie dobrze ja mogę prowadzić auto:)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry