reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Hej dziewczyny ja już po wizycie, z ktosiem wszystko ok;)
Ma jakoś 29,3 mm

Aga jak dzidzia będzie taka jak moja córka to podpisz, bo ona budziła się rano ok 7-8 napiła się mleka z cyca i spaliśmy tak do 10 średnio;) Także jest szansa

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@promyczek_81 kochana bedziesz latac na spacery z dzidzia to zrobisz zakupy zobaczysz;) ludzie szaleja w tych sklepach. Matki ciągną noworodki do sklepów na wycieczki i latają bo moze okazje trafią. Ps. W nosidlach dziecko nie powinno prZebywać dłużej niz droga dom sklepm dom np. Rodzice znajomi. Ja np. Sklepy w weekend omijam z daleka bo przerażają mnie rodzinki ktore aa tam bo nie potrafia nic innego wymyślić na spędzenie czasu. Puki co robie zakupy tygodniu i tego sie trzymam.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@promyczek_81 kochana bedziesz latac na spacery z dzidzia to zrobisz zakupy zobaczysz;) ludzie szaleja w tych sklepach. Matki ciągną noworodki do sklepów na wycieczki i latają bo moze okazje trafią. Ps. W nosidlach dziecko nie powinno prZebywać dłużej niz droga dom sklepm dom np. Rodzice znajomi. Ja np. Sklepy w weekend omijam z daleka bo przerażają mnie rodzinki ktore aa tam bo nie potrafia nic innego wymyślić na spędzenie czasu. Puki co robie zakupy tygodniu i tego sie trzymam.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak będę z dzidzią w domu to tak będę robić ale jak pójdę do pracy to już będzie gorzej. AAle będe się tym martwić kiedy indziej :)
 
Dopisuję się do Was z tym ciągnięciem w podbrzuszu - nie miałam tego, a dziś jakiś koszmar, przy każdym ruchu boli :( Do tego od kilku dni mam przeokropne nudności (już na granicy wymiotów) przy zmianach pozycji ciała, przy wychodzeniu z ciepłego do zimnego - nie jest dobry czas ;) A tu dziś goście, w niedzielę goście - i nikt o ciąży nie wie, więc fason trzeba będzie trzymać ;)

Mam dziś drugi z trzech dzień urlopu (chcę wykorzystać tegorocznego ile mogę) i tak jak Ty, AgaRS90, spałam dziś wybornie - noc tylko z jednym siusianiem, rano o 7 wstałam, zawiozłam Stasia do szkoły, pojechałam na targ kupić jajka, pojechałam po pieczywo - wróciłam przed 9, zjadłam śniadanie, położyłam się i ... właśnie wstałam ;)
 
Hej dziewczyny ja już po wizycie, z ktosiem wszystko ok;)
Ma jakoś 29,3 mm

Aga jak dzidzia będzie taka jak moja córka to podpisz, bo ona budziła się rano ok 7-8 napiła się mleka z cyca i spaliśmy tak do 10 średnio;) Także jest szansa

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Super!! rosną te nasze maluchy :)
 
Dopisuję się do Was z tym ciągnięciem w podbrzuszu - nie miałam tego, a dziś jakiś koszmar, przy każdym ruchu boli :( Do tego od kilku dni mam przeokropne nudności (już na granicy wymiotów) przy zmianach pozycji ciała, przy wychodzeniu z ciepłego do zimnego - nie jest dobry czas ;) A tu dziś goście, w niedzielę goście - i nikt o ciąży nie wie, więc fason trzeba będzie trzymać ;)

Mam dziś drugi z trzech dzień urlopu (chcę wykorzystać tegorocznego ile mogę) i tak jak Ty, AgaRS90, spałam dziś wybornie - noc tylko z jednym siusianiem, rano o 7 wstałam, zawiozłam Stasia do szkoły, pojechałam na targ kupić jajka, pojechałam po pieczywo - wróciłam przed 9, zjadłam śniadanie, położyłam się i ... właśnie wstałam ;)
No i pięknie [emoji7]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, dołączam do was bo w necie z tego co patrzyłam to termin będzie na 30 czerwca, om 20 września. Według was to 7 czy 8 tydzień teraz? Bo ja już zgłupiałam ; (
Hej ja tez mam termin na 30 czerwca. U mnie dzis 6t 5 dni - bo to zalezy od 1 dnia miesiaczki ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A może założymy klub śpiocha któreg
No i pięknie [emoji7]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja najlepiej się czuję jak jestem rozwalona jak foka na kanapie i jest mój B w domu bo mi zawsze coś poda i nie podnosze się często. Jak jestem sama w domu to co chwila sie podnosze i wtedy ciagnie mnie dół brzucha
 
reklama
A ja jem 3i4 kanapek z pasztetowa i sosem z cukini;) pycha najeść sie nie moge a normalnie mieso fee bylo

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry