reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Popieram to co piszą dziewczyny - magnez i powinno być ok :) W tej ciąży nie mam tego problemu, ale w pierwszej doszłam do dawki 3x3 magnezu, bo dopiero wtedy skurcze odpuściły, także znam ten ból ;)
 
reklama
Po ok godzinie już mnie nic nie bolało. Skurcze miałam nieregularne i dopiero wieczorem bolesne ale z góry brzucha. Trochę się wystraszyłam tym bardziej że wczoraj kompletnie nic poza spacerem nie robiłam. Jak się to powtórzy na pewno pojadę na IP.
@Motyl_ek za kilka dni rana nie będzie Cię aż tak boleć. A w głowie się kręci pewnie przez wszystkie zawirowania w Twoim organizmie:) wierzę że Synek jest idealny. Trzymam kciuki żebyście jak najszybciej wyszli do domu:)

W kwestii bólu łydek: ja biorę 2 lub 3 razy dziennie magnez po 2 tabletki więc łydki mnie nie bolą jakoś bardzo.
 
@Motyl_ek i ja przesyłam gratulacje i dużo siły dla Was!
@kinga.1990. nie martw się, dieta cukrzycowa nie taka straszna ;)
@myllenne ja idę na te warsztaty w Lublinie z siostrą i koleżanką 20.04, mam nadzieję że będzie fajnie
@Ania72821 takimi wynikami glukozy na czczo to już lekarz powinien się zainteresować... Skierowac do diabetologa bo może też powinnaś mieć dietę i mierzyć cukier. No ale wiadomo, że co lekarz to opinia i ciężko to podważyć.
Mi w nocy zdążają się skurcze łydek mimo brania magnezu i to takie bolesne, że męża potrafię obudzić:szok:
 
reklama
kinga.1990, powodzenia na wizycie.
aga_sz91, i tak miałam się wybrać do rodzinnej po skierowanie na paski do glukometru, żeby dostac, bo do tego co mam w domu już nie robią pasków.
 
Do góry